Leto 2024
LAST MINUTE ponuka - posledné voľné termíny Užite si kúpeľnú pohodu aj kultúrny program Zistiť viac
background

Hotel KUBO***

Ubytovanie

Hotel KUBO

Kúpeľný hotel KUBO patrí medzi naše najnovšie budovy. Na stravovanie, liečebné procedúry a bazény sa prechádza cez kúpeľný areál, hotel je vzdialený od hlavnej budovy približne 300 m.  V kúpeľnom hoteli KUBO sa nachádzajú nasledujúce typy izieb: Apartmán (súčasťou apartmánu je obývacia izba, spálňa, malý kuchynský kút s vybavením), dvojlôžková izba, možnosť umiestnenia prístelky, rodinná izba, s možnosťou umiestnenia prístelky.

Služby hotela

Náš hotel poskytuje širokú škálu služieb zameraných na zabezpečenie pohodlia a spokojnosti našich hostí. K dispozícii je recepcia, výťah pre ľahký prístup k izbám, ako aj detský kútik pre zábavu našich malých hostí. Poskytujeme bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli, parkovanie na strážených parkoviskách, úschovňu bicyklov pre cyklistických nadšencov a lyžiareň pre zimné športy.

2-LÔŽKOVÁ IZBA

Vybavenie izby

Naše izby sú vybavené pre váš pohodlný pobyt, vrátane kúpeľne so sprchovacím kútom, WC, káblovou TV a mini chladničkou na nápoje. K dispozícii je aj telefóntrezor pre vaše cennosti. Môžete si vybrať izbu s balkónom pre krásny výhľad alebo izbu bez balkóna. Navyše, ponúkame bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Chladnička
Minibar
Telefón
Trezor
Kúpelňa
Internet Wifi
TV, SAT
WC
Rezervovať pobyt teraz

Apartmán

Vybavenie Apartmánu

Naše izby sú vybavené pre váš pohodlný pobyt, vrátane kúpeľne so sprchovacím kútom, WC, káblovou TV a mini chladničkou na nápoje. K dispozícii je aj telefón a  trezor pre vaše cennosti. Ponúkame izby s balkónom pre krásny výhľad alebo izbu bez balkóna v podkrový. Navyše, ponúkame bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Súčasťou apartmánu je obývacia izba, kúpeľňa, spálňa, malý kuchynský kút s vybavením ( kanvica, chladnička, šálky, taniere, príbor, príslušenstvo).

Chladnička
Telefón
Trezor
Kúpelňa
WC
TV, SAT
Internet Wifi

maximálne pohodlie a komfort

Ubytovanie v apartmáne
Rodinné izby
Detský kútik
Foyer
Úschovňa bicyklov a lyžiareň
ZObraziť PONUKU POBYTOV

Dôležité informácie

Domáce zvieratá:

Ubytovanie s domácimi zvieratami nie je zo zdravotných dôvodov možné.

Príchod:

Ubytovanie v dvojlôžkových a jednolôžkových izbách je možný od 11:00 hod.

Nenechajte si ujsť žiadnu novinku