Zľava 10%
Pobyty pre samoplatcov so zľavou 10% Zľava platí v termíne do 31.05.2024 Zistiť viac
background

Hotel Choč***

Ubytovanie

Hotel Choč

Hlavný kúpeľný hotel, v ktorom sa nachádza recepcia a jedálne Lipa a Breza. Spojovacou chodbou je spojený s budovou Balneocentra, v ktorom sa podávajú liečebné procedúry, Dependace Liptov a  AQUA-VITAL Parkom. Klienti ubytovaní v Kúpeľnom hoteli Choč majú všetky služby pod jednou strechou. Na prízemí Hotela Choč sa pravidelne organizujú rôzne predajné akcie či tvorivé dielne, ktorými si môžete spríjemniť pobyt. V hoteli sa nachádzajú nasledujúce typy izieb: Apartmán (súčasťou apartmánu je obývacia izba, spálňa, malý kuchynský kút s vybavením), dvojlôžková izba, možnosť umiestnenia prístelky.

Služby hotela

Náš hotel ponúka komplexnú škálu služieb pre pohodlie a zábavu našich hostí. Na mieste nájdete recepciu s nepretržitou prevádzkou, jedálne Lipa a Breza kde si klienti môžu pochutnať na jedlách podľa vlastného výberu, Kaviareň Choč pre príjemné posedenie, ako aj Kino Lúčky pre filmové večery. Pre vaše zdravie a bezpečnosť je k dispozícii zdravotné oddelenie. Na obchodné    a súkromné stretnutia môžete využiť našu zasadaciu miestnosť. Pre relax a čítanie poskytujeme Kúpeľnú knižnicu, zatiaľ čo Kúpeľné bistro je ideálne miesto pre ľahké občerstvenie. Hostia majú  k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie, počítačový kútik, zmenáreň, bankomat parkovanie na strážených parkoviskách P1 (pri práčovni ) P2 (pri Kh Choč) , ako aj úschovňu batožiny, bicyklov a lyžiareň.

2-LÔŽKOVÁ IZBA

Vybavenie izby

Naše izby sú vybavené modernou kúpeľňou, ktorá zahŕňa sprchovací kút a WC, pre vaše pohodlie. Pre zábavu je k dispozícii káblová TV a pre vaše občerstvenie chladnička. Izby sú tiež vybavené telefónom. Izby v hoteli sú vybavené balkónmi s výhľadom na západ (les), alebo s výhľadom na východ (areál). Pre spojenie so svetom poskytujeme Wi-Fi zadarmo.

Chladnička
WC
Telefón
Kúpelňa
Internet Wifi
TV, SAT
Rezervovať pobyt teraz

Apartmán

Súčasťou apartmánu je obývacia izba, kúpeľna, spálňa, malý kuchynský kút s vybavením ( kanvica, chladnička, šálky, taniere, príbor, príslušenstvo).

Chladnička
Kúpelňa
Telefón
WC
Internet Wifi
Trezor

maximálne pohodlie a komfort

Ubytovanie v apartmáne
Kino
Jedálne 
Kaviareň Choč
Oddychové priestory
Zobraziť ponuku pobytov

Dôležité informácie

Domáce zvieratá:

Ubytovanie s domácimi zvieratami nie je zo zdravotných dôvodov možné.

Nenechajte si ujsť žiadnu novinku