Zľava 10%
Pobyty pre samoplatcov so zľavou 10% Zľava platí v termíne do 31.05.2024 Zistiť viac
background

BALNEOCENTRUM

Moderné

Balneocnetrum

BALNEOCENTRUM rozšírilo ponuku profesionálnych zdravotníckych služieb v KÚPEĽOCH LÚČKY, vďaka moderným zdravotníckym postupom a vybaveniu v spojení s termálnou liečivou, minerálnou vodou sa nové Balneocentrum môže zaradiť medzi profesionálne zdravotnícke pracoviská.  Na prízemí nájdete kanceláriu predaja a časovania procedúr, v ktorej si môžete zakúpiť a načasovať širokú ponuku liečebných procedúr, medzi ktoré zaraďujeme minerálne kúpele, hydromasáže, rašelinové zábaly, elektroliečbu, individuálny a skupinový telocvik a mnohé dalšie. Počas návštevy BALNEOCENTRA si môžete spríjemniť chvíle vo Vital Cafe, v ktorom na Vás čaká bohatá ponuka osvieženia a občerstvenia. Do kondície sa môžete dostať vďaka novému modernému Kardiofitness, ktoré nájdete na prvom poschodí.

Otváracie hodiny - predaj a časovanie procedúr

Kancelária časovania procedúr
PO-ŠTV 7.15 hod. - 15.15 hod.
PIA 9.00 hod. - 15.15 hod.

Obedná prestávka 12:00 - 12:30

Kontakt: +421 44 43 75 577, casovanie@kupele-lucky.sk

Predaj procedúr na zdravotnom oddelení

UT-PIA 15.30 hod. – 20.00 hod.
SO-NE 10.00 hod. – 18.00 hod. 

Cenník liečebných procedúr 2024

ornament

Nová procedúra: Bahenný zábal na kĺby

Liečba bahnom zvyšuje imunitu, má protizápalové, antibiotické a uvoľňujúce účinky. Vysoký obsah prírodného  magnézia má blahodárny vplyv na celý organizmus. Bahno pomáha pri ochoreniach pohybového aparátu a nervového systému a kožných ochoreniach.

Viac informácií:
promo

KARDIO-FITNESS

Kardiofitness sa nachádza v budove Balneocentra v KÚPEĽOCH LÚČKY nájdete rôzne kardio-stroje ako rotopedy, eliptické trenažéry, bažiace pásy, trenažér veslovania ale aj posilňovacie stroje, ktoré Vám pomôžu precvičiť Vaše svalstvo a dostať Vás do správnej kondície.  

 

Nenechajte si ujsť žiadnu novinku