POZOR ZĽAVY
Zľavy až do 15% pre samoplatcov a pre poistencov až do 20%. zľavy platia len do 30.06.2024 Zistiť viac
background

Dependance Liptov***

Ubytovanie

Hotel Liptov

Spojovacou chodbou je spojený s kúpeľným hotelom Choč, s budovou Balneocentra, v ktorej sa podávajú liečebné procedúry a komplexom bazénov - AQUA-VITAL Parkom. Klienti ubytovaní v dependance Liptov majú všetky služby pod jednou strechou.

V dependance Liptov na nachádzajú nasledujúce typy izieb: Apartmán (súčasťou apartmánu je obývacia izba, spálňa), dvojlôžková izba, možnosť umiestnenia prístelky, rodinná izba a dve jednolôžkové izby.

Služby hotela

Náš hotel vám ponúka pohodlné služby ako výťah pre pohodlný prístup, Wi-Fi zadarmo na udržanie spojenia, soľnú jaskyňu pre únik pred každodenným stresom a komplexné wellness vybavenie. V rámci wellness sa môžete tešiť na jacuzzi na uvolnenie, ochladzovací bazén pre osvieženie, ako aj na fínsku a infra saunu, ktoré poskytujú perfektný relax a regeneráciu. V priestoroch wellness sa podávajú nadštandardné procedúry GÉRnetic

2-LÔŽKOVÁ IZBA

Vybavenie izby

Naše izby sú vybavené všetkým potrebným pre váš komfortný pobyt. Každá izba obsahuje kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, fénom pre vašu pohodlnosť, ako aj káblovú TV a chladničku pre vaše zábavné a občerstvujúce potreby. Pre vašu komunikáciu je k dispozícii telefón. Pre bezpečnosť vašich cenností poskytujeme trezor. Aby ste zostali v spojení, využijete Wi-Fi zadarmo.

Kúpelňa
WC
Chladnička
Telefón
Trezor
Internet Wifi
TV, SAT
Rezervovať pobyt teraz

Apartmán

Vybavenie Apartmánu

Naše izby sú vybavené pre váš pohodlný pobyt, vrátane kúpeľne so sprchovacím kútom, WC a fénom. Káblovou TV a mini chladničkou na nápoje. K dispozícii je aj telefón,  trezor pre vaše cennosti. Ponúkame izby s balkónom pre krásny výhľad alebo izbu bez balkóna. Navyše, ponúkame bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Súčasťou apartmánu je obývacia izba, spálňa a  kúpeľňa.

Chladnička
Trezor
Telefón
Kúpelňa
WC
TV, SAT
Internet Wifi

maximálne pohodlie a komfort

Ubytovanie v apartmáne
Rodinné izby
Wellness  a soľná jaskyňa v suteréne

Dôležité informácie

Domáce zvieratá:

Ubytovanie s domácimi zvieratami nie je zo zdravotných dôvodov možné.

Nenechajte si ujsť žiadnu novinku