POZOR ZĽAVY
Zľavy až do 15% pre samoplatcov a pre poistencov až do 20%. zľavy platia len do 30.06.2024 Zistiť viac
background

Dependance DIANA***

Ubytovanie

Dependance DIANA

Dependance Diana je samostatne stojaca budova,  nachádza sa 300 metrov od kúpeľného hotela Choč. Na stravovanie, liečebné procedúry a bazény sa dochádza cez kúpeľný areál.

V dependance Diana sa nachádzajú priestranné, vkusne zariadené izby nasledujúcich typov:  apartmán a  dvojlôžková izba s možnosťou umiestnenia prístelky, budova disponuje výťahom.

2-LÔŽKOVÁ IZBA

Vybavenie izby

Naše izby sú vybavené všetkým potrebným pre váš komfortný pobyt. Každá izba obsahuje kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, fénom pre vašu pohodlnosť, ako aj káblovú TV a chladničku. Pre vašu komunikáciu je k dispozícii telefón.  Aby ste zostali v spojení, využijete Wi-Fi zadarmo.

Chladnička
Telefón
Kúpelňa
WC
TV, SAT
Internet Wifi
Rezervovať pobyt teraz

APARTMÁN

Vybavenie Apartmánu

Naše izby sú vybavené pre váš pohodlný pobyt, vrátane kúpeľne so sprchovacím kútom, WC, káblovou TV a mini chladničkou na nápoje. K dispozícii je aj telefón trezor pre vaše cennosti. Ponúkame izby s balkónom pre krásny výhľad alebo izbu bez balkóna. Navyše, ponúkame bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Súčasťou apartmánu je obývacia izba, spálňa, kúpeľňa a  malý kuchynský kút s vybavením ( kanvica, chladnička, šálky, taniere, príbor, príslušenstvo).

Chladnička
Telefón
Trezor
Kúpelňa
WC
TV, SAT

Dôležité informácie

Domáce zvieratá:

Ubytovanie s domácimi zvieratami nie je zo zdravotných dôvodov možné.

Nenechajte si ujsť žiadnu novinku