Zľava 10%
Pobyty pre samoplatcov so zľavou 10% Zľava platí v termíne do 31.05.2024 Zistiť viac
background

Aqua-vital park

Objav dokonalý relax

Aqua-vital park

AQUA-VITAL Parku vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 - 32 ° C s rôznymi atrakciami ako sú vzduchové lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody. Vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 - 38 ° C ponúka relax a uvoľnenie.

K dispozícii je tiež vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 ° C a 35 ° C. V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádza detské ihrisko.

Aktuálny cenník

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Vonkajšie bazény
Vitálny svet
Vnútorný bazén
PO-PIA 12.00 hod. - 20.45 hod. 12.00 hod. - 20.45 hod. 15.00 hod. - 20.00 hod.
SO-NE 12.00 hod. - 20.45 hod. 12.00 hod. - 20.45 hod. 15.00 hod. - 20.00 hod.

Posledný vstup do vnútorného bazéna je možný do 18:45.
Klientov prosíme opustiť vnútorný aj vonkajší bazén 15 minút
pred koncom otváracích hodín pracoviska

vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou

K dispozícii je tiež vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 ° C a 35 ° C.

promo

vonkajší rekreačný bazén

S rôznymi atrakciami ako sú vzduchová lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody.

Teplota vody: 28 - 32 ° C
Hĺbka: 1,2 m
Šírka- Dĺžka
25 m I 14 m

zážitok zmyslov ponúka

Vitálny svet

Svojím interiérom snaží o dosiahnutie harmónie a v spojení s modernými technológiami je predpokladom pre príjemné uvoľnenie a oddych. Priaznivé účinky sauny sú známe už od nepamäti. Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a tým vylučovanie škodlivých látok, otvára póry, zlepšuje prekrvenie, zároveň pôsobí zkľudňujúco a relaxačne. Súčasťou vitálneho sveta sú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium s vyhrievanými ležadlami, turbo sprcha, sprcha - dážď,  masážna sprcha a vyhrievaná lavica v záverečnej fáze pre uvoľnenie.

ornament

Vo vitálnym svete sa používajú prírodné silice, ktoré svojimi účinkami v spojení inhalácie so saunovaním detoxikujú organizmus, posilňujú jeho prirodzenú obranyschopnosť a účinne chránia pred chorobami z prechladnutia. použité silice uvoľňujú psychické napätie a stres.

promo
ornament

Vonkajší vitálny svet

Vonkajší Vitálny svet dopĺňa ponuku celoročne otvoreného AQUA-VITAL Parku. Tu ponúkame fínsku saunu, v ktorej môže relaxovať v sede 10 ľudí a skvelé osvieženie poskytne ochladzovací bazén. Pre tých, ktorí vyhľadávajú radšej odpočinok vo vode je k dispozícii vírivý bazén  pod holým nebom s kapacitou 8 ľudí.

promo

AQUA VITAL PARK miestom oddychu a relaxácie

Minerálna voda je výsledkom prírodného procesu filtrácie vody cez rôzne vrstvy pôdy a hornín. Týmto spôsobom sa voda obohacuje o minerály a ďalšie látky s liečivými vlastnosťami. Táto minerálna voda je následne využívaná v kúpeľoch na liečebné účely, pričom pomáha pri rôznych ochoreniach a problémoch so zdravím.

Liečivé účinky minerálnej vody v Kúpeľoch Lučky môžu byť rozmanité. Môže pozitívne ovplyvniť pohybový aparát, pokožku, dýchacie cesty a ďalšie systémy v tele.

Víkendové pobyty

Najobľúbenejšie pobyty

Liečebný pobyt KLASIK
-10% v dependancoch a KH KUBO
  • Vstupy do bazénov
  • 3 liečebné procedúry/noc pobytu

Liečebný pobyt KLASIK

Milujete kúpeľné procedúry? Tak tento pobyt je práve pre Vás! Užite si  procedúry, ktoré Vám pomôžu bojovať proti konkrétnym zdravotným problémom, alebo sa len tak nechajte rozmaznávať.

od 78,3€/noc
od 87 €/noc
Platí do 31.5.2024.
zistiť viac o pobyte
AQUA-VITAL pobyt
-10% v dependancoch a KH KUBO
  • bazény, vitálny svet
  • 1 liečebná procedúra/noc pobytu

AQUA-VITAL pobyt

Máte radi bazénovú pohodu? Alebo si radšej doprajete relax v saune? Pobyt Aqua-vital ponúka neobmedzené kúpanie vo vonkajších bazénoch, vnútorný bazén, ale aj vitálny svet.

od 81,9€/noc
od 91€/noc
Platí do 31.05.2024.
zistiť viac o pobyte
Pobyt ZDRAVÝ VÍKEND
Od 95 EUR Cena na 1 osobu/noc/pobyt od 2 nocí
  • Plná penzia
  • bazény, vitálny svet
  • 3 až 4 liečebné procedúry/ pobyt

Pobyt ZDRAVÝ VÍKEND

Ak si chcete oddýchnuť počas predĺženého víkendu na 2 alebo 3 noci vyskúšajte náš víkendový pobyt s procedúrami, bazénmi a vstupom do vitálneho sveta.

Od 95 EUR/noc
Platí od 2.1. do 21.12.2024.
zistiť viac o pobyte
Nenechajte si ujsť žiadnu novinku