POZOR ZĽAVY
Zľavy až do 15% pre samoplatcov a pre poistencov až do 20%. zľavy platia len do 30.06.2024 Zistiť viac
background

Aqua-vital park

Objav dokonalý relax

Aqua-vital park

AQUA-VITAL Parku vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 - 32 ° C s rôznymi atrakciami ako sú vzduchové lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody. Vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 - 38 ° C ponúka relax a uvoľnenie.

K dispozícii je tiež vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 ° C a 35 ° C. V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádza detské ihrisko.

Aktuálny cenník

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Vonkajšie bazény
Vitálny svet
Vnútorný bazén
PO-PIA 12.00 hod. - 20.45 hod. 12.00 hod. - 20.45 hod. 15.00 hod. - 20.00 hod.

SO-NE,sviatok

10.00 hod. - 20.45 hod. 12.00 hod. - 20.45 hod. 15.00 hod. - 20.00 hod.

Posledný vstup do vnútorného bazéna je možný do 18:45.
Klientov prosíme opustiť vnútorný aj vonkajší bazén 15 minút
pred koncom otváracích hodín pracoviska

vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou

K dispozícii je tiež vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 ° C a 35 ° C.

promo

vonkajší rekreačný bazén

S rôznymi atrakciami ako sú vzduchová lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody.

Teplota vody: 28 - 32 ° C
Hĺbka: 1,2 m
Šírka- Dĺžka
25 m I 14 m

zážitok zmyslov ponúka

Vitálny svet

Svojím interiérom snaží o dosiahnutie harmónie a v spojení s modernými technológiami je predpokladom pre príjemné uvoľnenie a oddych. Priaznivé účinky sauny sú známe už od nepamäti. Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a tým vylučovanie škodlivých látok, otvára póry, zlepšuje prekrvenie, zároveň pôsobí zkľudňujúco a relaxačne. Súčasťou vitálneho sveta sú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium s vyhrievanými ležadlami, turbo sprcha, sprcha - dážď,  masážna sprcha a vyhrievaná lavica v záverečnej fáze pre uvoľnenie.

ornament

Vo vitálnym svete sa používajú prírodné silice, ktoré svojimi účinkami v spojení inhalácie so saunovaním detoxikujú organizmus, posilňujú jeho prirodzenú obranyschopnosť a účinne chránia pred chorobami z prechladnutia. použité silice uvoľňujú psychické napätie a stres.

promo
ornament

Vonkajší vitálny svet

Vonkajší Vitálny svet dopĺňa ponuku celoročne otvoreného AQUA-VITAL Parku. Tu ponúkame fínsku saunu, v ktorej môže relaxovať v sede 10 ľudí a skvelé osvieženie poskytne ochladzovací bazén. Pre tých, ktorí vyhľadávajú radšej odpočinok vo vode je k dispozícii vírivý bazén  pod holým nebom s kapacitou 8 ľudí.

promo

AQUA VITAL PARK miestom oddychu a relaxácie

Minerálna voda je výsledkom prírodného procesu filtrácie vody cez rôzne vrstvy pôdy a hornín. Týmto spôsobom sa voda obohacuje o minerály a ďalšie látky s liečivými vlastnosťami. Táto minerálna voda je následne využívaná v kúpeľoch na liečebné účely, pričom pomáha pri rôznych ochoreniach a problémoch so zdravím.

Liečivé účinky minerálnej vody v Kúpeľoch Lučky môžu byť rozmanité. Môže pozitívne ovplyvniť pohybový aparát, pokožku, dýchacie cesty a ďalšie systémy v tele.

Víkendové pobyty

Najobľúbenejšie pobyty

Liečebný pobyt KLASIK
-15% vo vedľajších Dependancoch
  • Vstupy do bazénov
  • 3 liečebné procedúry/noc pobytu

Liečebný pobyt KLASIK

Zľava 15% platí pri ubytovaní vo vedľajších dependencoch (DIANA, CYRIL, ADAM a MAJA). Milujete kúpeľné procedúry? Tak tento pobyt je práve pre Vás! Užite si  procedúry, ktoré Vám pomôžu bojovať proti konkrétnym zdravotným problémom, alebo sa len tak nechajte rozmaznávať.

od 75,65€/noc
od 89 €/noc
Platí do 30.06.2024.
zistiť viac o pobyte
AQUA-VITAL pobyt
-15% v Dependancoch, KH Choč
  • bazény, vitálny svet
  • 1 liečebná procedúra/noc pobytu

AQUA-VITAL pobyt

Zľava 15% platí pri ubytovaní vo vedľajších dependencoch (DIANA, CYRIL, ADAM a MAJA), v KH CHOČ a Dependance Liptov. Máte radi bazénovú pohodu? Alebo si radšej doprajete relax v saune? Pobyt Aqua-vital ponúka neobmedzené kúpanie vo vonkajších bazénoch, vnútorný bazén, ale aj vitálny svet.

od 79,05€/noc
od 93€/noc
Platí do 30.06.2024.
zistiť viac o pobyte
Pobyt ZDRAVÝ VÍKEND
Od 95 EUR Cena na 1 osobu/noc/pobyt od 2 nocí
  • Plná penzia
  • bazény, vitálny svet
  • 3 až 4 liečebné procedúry/ pobyt

Pobyt ZDRAVÝ VÍKEND

Ak si chcete oddýchnuť počas predĺženého víkendu na 2 alebo 3 noci vyskúšajte náš víkendový pobyt s procedúrami, bazénmi a vstupom do vitálneho sveta.

Od 95 EUR/noc
Platí od 2.1. do 21.12.2024.
zistiť viac o pobyte
Nenechajte si ujsť žiadnu novinku