Leto 2024
LAST MINUTE ponuka - posledné voľné termíny Užite si kúpeľnú pohodu aj kultúrny program Zistiť viac
background

Voľný čas

Objavte úžasný

CHodník umelcov

Využite váš pobyt a relaxujte v prírode blízko našich kúpeľov. Ak sa rozhodnete prejsť chodníkom umelcov čakajú vás prekvapivé pohľady a úžasné výhľady, vedie poza Kúpeľný hotel Choč, Dependance Liptov a Balneocentrum. Je venovaný  známym umelcom, ktorí pôsobili v Kúpeľoch Lúčky.

Ak prejdete cestičkou poza KH Choč, dostanete sa na rozsiahlu lúku, kde sa stal dominantou výhľadu altánok je venovaný Milanovi Michalovi Harmincovi, známemu architektovi, ktorý naprojektoval náš  Dependance Liptov, v altánku si môžete posedieť a občerstviť sa s výhľadom napríklad na Nízke Tatry. Umelecké lavičky sú venované Tadeášovi Salvovi, známemu skladateľovi a rodákovi z Lúčok a Jožkovi Piťovi, jednému z najznámejších primášov Slovenska, ktorý na Lúčkach pravidelne hrával a zaslúžil sa o rozvoj slovenskej ľudovej hudby.

Relax v prírode

Rekreačný park

Ak máte radi prechádzky pri ktorých sa čo-to aj naučíte, pripravili sme pre vás relaxačný park s náučnými tabuľami, kde si môžete posedieť a oddýchnuť s výhľadom do okolitých lesov.

Do rekreačného parku sa dostanete po náučnom chodníku, ktorý vedie od AQUA-VITAL parku. Prečítate si zaujímavé poznatky z histórie tejto oblasti, ale aj z našej liptovskej prírody. Naši klienti tento park radi využívajú na Nordic-walking, v zime na bežkovanie.

Relax v prírode

Kúpeľný park

Aby ste zažili relax v prírode a na čerstvom vzduchu, nemusíte chodiť ďaleko. Náš kúpeľný park je ako stvorený na krátke prechádzky, posedenie na lavičke s kamarátkou, či na romantické chvíle vo dvojici. Prejdite sa areálom našich kúpeľov a zažite tú pravú kúpeľnú atmosféru. V lete na vás čakajú pravidelné koncerty v hudobnom altánku, či cvičenie jogy priamo na trávniku. 

ornament

KARDIO -FITNESS CENTRUM

Spravte niečo pre seba a príďte si zacvičiť do nášho kardio-fitness centra, nachádza sa v budove Balneocentra. Nájdete tam rôzne kardio-stroje ako rotopedy, eliptické trenažéry, bežiace pásy, trenažér veslovania ale aj posilňovacie stroje, ktoré Vám pomôžu precvičiť Vaše svalstvo a dostať Vás do správnej kondície.  

Viac informácií
promo

využite skvelé

Doplnkové služby

U nás nájdete takmer všetko. Máte chuť na zmenu? Využite kaderníctvo priamo v  Dependacne Barbora, kde nájdete aj kozmetiku, manikúru či pedikúru.

V areáli kúpeľoch sa nachádza šport-park, kde si môžete zahrať tenis či bowling. (Viac informácií)

A ak máte chuť na pizzu navštívte kúpeľnú dvoranu, kde vám ju v  Pizzerii OLIVIERO naservírujú. (Facebook - Pizzeria Oliviero)

Nenechajte si ujsť žiadnu novinku