Novinky

 • AKCIE04. 07. 2022Pobyt Zdravé leto - pobyt plný vody

  Máme pre Vás leto plné vody v kúpeľoch. Pobyt Zdravé leto obsahuje voľné vstupy do vonkajších bazénov v AQUA-VITAL Parku, plnú penziu formou bufetových stolov aj liečebné procedúry.  

 • Novinky15. 06. 2022Kultúrne leto v kúpeľoch

  Počas celého leta sme pre Vás v KÚPEĽOCH LÚČKY pripravili projekt Kultúrne leto, vďaka ktorému si užijete pravidelné vystúpenia vážnej hudby, folklóru, divadla a vystúpení modernej hudby. Okrem toho pre Vás koncom júna chystáme v kúpeľnom parku aj nové hudobné pódium pri pramení Barbora, kde si budete môcť vychutnať tento skvelý program úplne zadarmo :) V kúpeľoch Lúčky sa nudiť nebudete :)

   

 • Novinky01. 06. 2022Požičovňa E-bicyklov v areáli kúpeľov

  Máme pre Vás super novinku. Ak túžite spoznať krásu Liptova na elektro-bicykli, môžete si ho požičať v areáli kúpeľov pri Kúpenej dvorane.

 • Novinky26. 04. 2022Nová recepcia v Kúpeľnom hoteli Choč

  Na podnet Vedúcej obchodného oddelenia a marketingu sme pre Vás modernizovali recepciu v kúpeľnom hoteli Choč. Veríme, že nové moderné vybavenie recepcie Vám pomôže s rýchlym a komfortným vybavením Vašich prianí.

 • Novinky25. 04. 2022Nové informačné tabule v kúpeľnom parku

  Boli ste si už naživo pozrieť nové informačné tabule v kúpeľnom parku? Nachádzajú sa len kúsok od Chodníka umelcov a môžete sa vďaka nim dozvedieť množstvo zaujímavých informácií... U nás sa sa nudiť nebudete :)

   

 • AKCIE10. 03. 2022Liečebný pobyt Relax+

  Užite si liečebný pobyt Relax pod dohľadom zdravotníkov počas leta.

KÚPELE LÚČKY a.s. sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko "na dosah ruky". Klienti sa radi vracajú, či už kvôli príjemnej rodinnej atmosfére, kvalifikovanému  personálu, odbornej liečbe s dlhoročnou tradíciou, liečivej minerálnej vode a tiež čistému vzduchu presýtenému vôňou ihličnatých lesov. Liečivá voda, ktorá už mnohým klientom prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby, choroby z povolania, osteoporóza.

Poskytovaním kvalitných služieb sa kúpele dostali do povedomia mnohým klientom, ktorí vyskúšali ich ponuku a opätovne sa tam s radosťou vracajú, pretože kúpele sa držia hesla: „Najlepšia reklama je spokojný klient“.

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia

Nenechajte si utiecť letné pobytové špeciály plné vody a spojte ich s prvotriednym relaxom a liečivými procedúrami.  VOLAJTE +421 44 43 75 561, +421 44 43 75 328

Náš tip:

Pobyt Relax, Senior, Klasik v KH Choč v termínoch od 21.8. a 28.8. 2022

Pobyt Zdravé leto od od piatka do nedele alebo od soboty do pondelka v KH Choč