• Pobyt 1+1 ZADARMO

  Užite si pobyt v našich kúpeľoch a oddýchnite si počas jesenných dní. V liečivej vode termálnych prameňov Lúčky pookrejete a navrátia sa …

  Viac
 • Liečebný pobyt Senior s 10% zľavou!

  Máte nad 60 rokov a chcete stráviť príjemné chvíle v čistom horskom prostredí s čerstvým vzduchom a výbornými službami? Príďte do Kúpeľov Lúčky za zvýhodnenú cenu!

  Viac
 • Liečebný pobyt Relax

  Užite si liečebný pobyt Relax s množstvom procedúr za mimoriadne výhodnú cenu. Už od 80 € za osobu a noc s dĺžkou minimálne 4 noci.

   

   

  Viac
 • Ski Wellness pobyt

  Unikátne spojenie zábavy na svahu a relaxu v liečivej vode. A k tomu Skibus do Jasnej zadarmo.

  Viac
 • Pobyty cez zdravotnú poisťovňu

  Tu sa dozviete ako sa dostať do KÚPEĽOV LÚČKY na liečbu cez zdravotnú poisťovňu. Nájdete tu liečebné indikácie ktoré liečime a informácie o druhoch pobytov.

  Viac

Novinky

 • AKCIE04. 12. 2023Silvestrovský pobyt

  Posledné voľné miesta na Silvestrovský pobyt

 • AKCIE01. 12. 2023Znižujeme doplatky za kúpeľnú liečbu v skupine A!

  Príďte na pobyt cez zdravotnú poisťovnu do Kúepľov Lúčky. Čaká vás príjemné prostredie horskej doliny, kvalitné procedúry a príjemné liečivé bazény aj v zime a to až 5x za týždeň!

  Znížená cena platí od 2.1.2024.

   

 • Novinky16. 11. 2023AQUA-VITAL pobyt s 15% zľavou

  Využite skvelú zľavu na obľúbený pobyt Aqua-Vital s bazénovým svetom, procedúrami a vitálnym svetom.
  Viac informácií a cenník
 • AKCIE09. 11. 2023Ski-wellness pobyt

  Čo robiť v chladnom počasí? Zohrejte sa u nás počas skvelého Ski-wellness pobytu s polpenziou, procedúrami a neobmezdným vstupom do bazénov. Navyše máte vstup do Vitálneho sveta za každú noc a to všetko za len za 68€/os.noc.

 • Novinky01. 10. 2023Pobyt 1+1 ZADARMO

  Užite si pobyt v našich kúpeľoch a oddýchnite si počas jesenných dní. V liečivej vode termálnych prameňov Lúčky pookrejete a navrátia sa Vám stratené sily. Okolitá …

KÚPELE LÚČKY a.s. sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko "na dosah ruky". Klienti sa radi vracajú, či už kvôli príjemnej rodinnej atmosfére, kvalifikovanému  personálu, odbornej liečbe s dlhoročnou tradíciou, liečivej minerálnej vode a tiež čistému vzduchu presýtenému vôňou ihličnatých lesov. Liečivá voda, ktorá už mnohým klientom prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby, choroby z povolania, osteoporóza.

Poskytovaním kvalitných služieb sa kúpele dostali do povedomia mnohým klientom, ktorí vyskúšali ich ponuku a opätovne sa tam s radosťou vracajú, pretože kúpele sa držia hesla: „Najlepšia reklama je spokojný klient“.

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia