Pobyt Zdravé leto

Vychutnajte si počas leta výhodný pobyt s polpenziu, neobmedzenými vstupmi do vonkajších bazénov a liečebnými procedúrami, na ktorý môžete uplatniť aj svoj rekreačný poukaz.

Akciová cena 290 € za osobu a pobyt

v Kupeľnom hoteli KUBO a Dependance Adam, Barbora, Cyril, Diana, Maja

Cena zahŕňa:                              

-          ubytovanie  pre 1 osobu na 5 nocí vo vybranej kategórii v dvojlôžkovej izbe

-          polpenziu formou bufetových stolov

-          vstupnú lekársku prehliadku

-          7 liečebných procedúr za pobyt podľa predpisu kúpeľného lekára na základe momentálneho zdravotného stavu klienta  a vstupnej lekárskej prehliadky (okrem nedele a sviatkov)

-          5 neobmedzených vstupov do vonkajších bazénov za pobyt

-          Termíny pobytov: 1.6.2019 – 30.9.2019

Cenník pobytu Zdravé Leto

BONUSY

-          15 % zľava na dokupované procedúry v NOVOM BALNEOCENTRE

-          Pitná kúra z prameňa HGL-3 alebo Valentína zadarmo

-          Parkovanie zadarmo

-          Pripojenie na internet zadarmo

-          Zľavová karta Liptov Region Card

 

Pobyt je možné predlžiť. Za každú ďalšiu noc sa pripočítajú adekvátne služby. Pobyt sa začína večerou a končí raňajkami. Nástup na pobyt je v deň príchodu po 14.00 hod., v deň odchodu je potrebné uvoľniť izbu do 9.00 hod. Nástup na pobyt je možný v ľubovoľný deň, odporúčame nástup na pobyt v nedeľu.

 

Máte záujem užiť si pobyt v tom najväčšom pohodlí? Možnosť ubytovania v Kúpeľnom hoteli Choč alebo Dependance Liptov s doplatkom 5 € osoba/noc. Využite možnosť objednať si priestranný apartmán v Kúpeľnom hoteli Choč, Kúpeľnom hoteli KUBO, Dependance Liptov len za cenu 25 € na osobu a noc pobytu.
Chcete si vychutnať nerušený pokoj? Objednajte si jednolôžkovú izbu v Dependance Adam, Cyril alebo
v Kúpeľnom hoteli KUBO za 15 € na osobu a noc pobytu, prípadne využite možnosť samostatného ubytovania
v dvojlôžkovej izbe s neobsadeným lôžkom vo všetkých ostatných zariadeniach alebo v jednolôžkovej izbe v Dependance Liptov za 25 € na osobu a noc pobytu.

Detské ceny:
Dieťa do 5 rokov vrátane - 15 eur na noc bez nároku na lôžko, strava a vstup do bazénov podľa pobytu dospelej osoby, s ktorou je dieťa na pobyte.
Dieťa od 6 do 12 rokov vrátane  - liečebný pobyt Junior, 45 € na noc (plná penzia, 1x liečebná procedúra a 1x vstup do bazénov na noc).

Daň z ubytovania  podľa platného VZN 1,00 €/noc (osoba od 14 rokov) nie je zahrnutá v cene a  platí sa v deň nástupu na recepcii. Pobyt je oslobodený od DPH. Zľavy nie je možné kombinovať, pre klienta sa uplatňuje najvýhodnejšia zľava. Akýkoľvek nárok na zľavu je potrebné nahlásiť ešte pred platbou, ich spätné uplatnenie nie je možné. Ubytovacie zariadenie môže v individuálnych prípadoch ponúknu klientovi aj iné ako dohodnuté a potvrdené ubytovanie pri zachovaní jeho štandardu. Bonusy v cene pobytu sa v prípade ich nevyužitia nenahrádzajú žiadnymi dodatočnými službami ani finančnou kompenzáciou.

KÚPELE LÚČKY a.s.  si vyhradzujú právo úpravy pobytov a cien. Cenník je platný len pre samoplatiacich klientov bez sprostredkovateľov.

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia