Pobyt "Neseď doma"

Vážení klienti. 

     Keďže situácia v našej krajine sa postupne upokojuje a tiež sa pomaly uvoľňujú jednotlivé opaternia, pripravili sme si pre Vás možnosť absolvovať pobyt v našich kúpeľoch aj ako samoplatca. Síce zatiaľ nemôžeme prevádzkovať bazény, sauny, wellness, Kardiofitness, skupinové procedúry a mokré procedúry,  pripravili sme si pre Vás pobyt, ktorý si vychutnáte naplno. 

 V rámci pobytu "Neseď doma" máte k dispozícii:

  • ubytovanie vo  vybranej kategórii, 
  • plnú penziu formou výberu z 5 jedál,
  • vstupnú lekársku prehliadku, 
  • 2 liečebné procedúry za noc, 

A to všetko za cenu od 48 eur na osobu a noc pobytu

Pobyt sa začína obedom a končí raňajkami. Nástup na pobyt je možný v ľubovolný deň, pobyty s nástupom vo štvrtok, piatok a sobotu len s minimálnou dĺžkou 4 noci.

* Podľa nariadenia Úradu verejného zdravotníctva a Úradu vlády nie je možné absolvovať mokré procedúry. Procedúry v rámci pobytu budú predpísané kúpeľným lekárom na základe momentálneho stavu klienta.

Pobyt je platný do otvorenia AQUA - VITAL Parku (bazénov a vitálneho sveta - sáun) a do povolenia stravovania formou bufetových stolov.

 

Cenník

 

Aj na tento pobyt môžete využiť rekreačný poukaz.

Pobyt si môžete objednať telefonicky na tel.: +421 44 43 75 111, +421 44 43 75 561 alebo mailom na adrese: recepcia@kupele-lucky.sk alebo market@kupele-lucky.sk

 

Tešíme sa na Vás!

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia