Liečebno-preventívny program ZDRAVÝ CHRBÁT

Poruchami pohybového aparátu trpí veľká časť obyvateľov Slovenska.Tieto ochorenia nezriedka vedú k zníženiu pracovnej schopnosti a čiastočnej alebo plnej invalidite. Tomu sa však dá predísť.

Využite aj vy nový zdravotný benefit. Za desať dní špeciálneho programu  Zdravý chrbát v prírodných liečebných kúpeľoch za vás VšZP ako jediná poisťovňa zaplatí tretinu z ceny zdravotnej starostlivosti (liečebné procedúry) a ďalšiu zľavu dostanete aj od KÚPEĽOV LÚČKY. Príspevok VšZP zavádza v spolupráci s vybranými kúpeľmi od 1.7.2018.

Kúpeľný benefit VšZP Zdravý chrbát môžu využiť práve poistenci s opakujúcimi sa funkčnými ochoreniami chrbtice, ktoré obmedzujú ich každodenné aktivity, v posledných dvoch rokoch sa na tieto bolesti liečili, ale nespĺňajú podmienky na úhradu kúpeľnej liečby z verejného zdravotného poistenia.

O zaradenie do programu nemusíte žiadať vopred. Stačí, keď do troch mesiacov po absolvovaní pobytu spätne požiadate poisťovňu o uhradenie príspevku.

Program zahŕňa nefarmakologickú liečbu chronických bolestí chrbta so zameraním na osvojenie si správnych pohybových stereotypov. Z dlhodobého hľadiska ovládanie princípov Školy chrbta môže oddialiť vznik degeneratívnych ochorení pohybového aparátu.

Viac informácií nájdete v nasledovnom letáku, ktorý je možné aj stiahnuť. Pobyt sa začínína obedom a konči raňajkami. 

STIAHNUŤ LETÁK

Spolu s originálom dokladu o úhrade pobytu je možné vo VŠZP požiadať o úhradu príspevku na pobyt. Tlačivo dostanete pri nástupe na pobyt a radi Vám pomôžeme s jeho vypísaním. Prípadne si ho môžete stiahnuť na konci tejto stránky.

Žiadosť o úhradu príspevku liečebno-preventívneho programu Zdravý chrbát

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia