Liečebno-preventívny program OBEZITA

Až dve tretiny dospelých Slovákov trpia nadváhou alebo obezitou. Obezita je pritom vážny rizikový faktor viacerých chronických ochorení, podieľa sa na vzniku cukrovky, kardiovaskulárnych, onkologických, ale aj mnohých ďalších chorôb.

Využite aj vy nový zdravotný benefit. Za desať dní špeciálneho programu OBEZITA v KÚPEĽOCH LÚČKY za vás VšZP ako jediná poisťovňa zaplatí tretinu z ceny zdravotnej starostlivosti (liečebné procedúry) a ďalšiu zľavu dostanete aj od kúpeľov. Príspevok VšZP zavádza v spolupráci s vybranými kúpeľmi od 1.7.2018.

O zaradenie do programu nemusíte žiadať vopred. Stačí, keď do troch mesiacov po absolvovaní pobytu spätne požiadate poisťovňu o uhradenie príspevku.

Program zahŕňa nastavenie nefarmakologickej liečby obezity pomocou komplexného 10-dňového pobytu v kúpeľnom zariadení, špeciálne zameraného na správne stravovanie, pohybovú aktivitu a včasnú intervenciu rizík kardiovaskulárnych ochorení.

Viac informácií nájdete v nasledovnom letáku, ktorý je možné aj stiahnuť. Pobyt sa začínína obedom a konči raňajkami. 

 

STIAHNUŤ LETÁK

Spolu s originálom dokladu o úhrade pobytu je možné vo VŠZP požiadať o úhradu príspevku na pobyt. Tlačivo dostanete pri nástupe na pobyt a radi Vám pomôžeme s jeho vypísaním. Prípadne si ho môžete stiahnuť na konci tejto stránky.

Žiadosť o úhradu príspevku liečebno-preventívneho programu Obezita

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia