Akciové a špeciálne pobyty

 • Pobyt Jesenný relax

  Pobyt Jesenný relax

  Mimo hlavnej sezóny môžete využiť aj akciový pobyt Jesenný relax, ktorý okrem plnej penzie a liečebných procedúr obsahuje aj vstupy do bazénov.

 • Liečebno-preventívny program ZDRAVÝ CHRBÁT

  Liečebno-preventívny program ZDRAVÝ CHRBÁT

  Poruchami pohybového aparátu trpí veľká časť obyvateľov Slovenska.Tieto ochorenia nezriedka vedú k zníženiu pracovnej schopnosti a čiastočnej alebo plnej invalidite. Tomu sa však dá predísť.

 • Liečebno-preventívny program OBEZITA

  Liečebno-preventívny program OBEZITA

  Až dve tretiny dospelých Slovákov trpia nadváhou alebo obezitou. Obezita je pritom vážny rizikový faktor viacerých chronických ochorení, podieľa sa na vzniku cukrovky, kardiovaskulárnych, onkologických, ale aj mnohých ďalších chorôb.

 • Silvestrovský pobyt

  Silvestrovský pobyt

  Chcete si užiť príjemnú spoločnosť a výbornú zábavu? Spojte príjemné s užitočným a vychutnajte si oddych v kúpeľoch so skvelým programom počas Silvestrovského pobytu. O skvelú zábavu sa postará skupina SOKOLY, ktorú poznáte z televíznych obrazoviek a zábavnej relácie Všetko čo mám rád.

 • Pobyt Vital v hoteli KUBO

  Pobyt Vital v hoteli KUBO

  Využite akciové uvádzacie ceny na pobyt Vital v novom Kúpeľnom hoteli KUBO. Pobyt obsahuje polpenziu formou bufetových stolov, liečebné procedúry aj vstupy do bazénov. Navyše, ak Vás príde viac, môžete si uplatniť rodinnú zľavu pri obsadení viacerých izieb. Túto informáciu uveďte prosím do poznámky ku pobytu.

 • Wellness pobyt

  Wellness pobyt

  Vyskúšajte jedinečný pobyt Wellness na jednom z najkrajších miest na Slovensku - na Liptove. Relaxujte a ponorte sa do liečivej termálnej minerálnej vody, ktorá už mnohým prinavrátila zdravie. Dbať o svoje zdravie predsa môže byť aj zábava.

 • Prevencia osteoporózy

  Prevencia osteoporózy

  Osteoporóza býva označovaná ako tichý zlodej kostí. Tento pobyt je zameraný na jej prevenciu a podpornú liečbu.

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia