Akciové a špeciálne pobyty

 • Liečebno-preventívny program ZDRAVÝ CHRBÁT

  Liečebno-preventívny program ZDRAVÝ CHRBÁT

  Poruchami pohybového aparátu trpí veľká časť obyvateľov Slovenska.Tieto ochorenia nezriedka vedú k zníženiu pracovnej schopnosti a čiastočnej alebo plnej invalidite. Tomu sa však dá predísť.

 • Liečebno-preventívny program OBEZITA

  Liečebno-preventívny program OBEZITA

  Až dve tretiny dospelých Slovákov trpia nadváhou alebo obezitou. Obezita je pritom vážny rizikový faktor viacerých chronických ochorení, podieľa sa na vzniku cukrovky, kardiovaskulárnych, onkologických, ale aj mnohých ďalších chorôb.

 • Pobyt Vital v hoteli KUBO

  Pobyt Vital v hoteli KUBO

  Využite akciové uvádzacie ceny na pobyt Vital v novom Kúpeľnom hoteli KUBO. Pobyt obsahuje polpenziu formou bufetových stolov, liečebné procedúry aj vstupy do bazénov. Navyše, ak Vás príde viac, môžete si uplatniť rodinnú zľavu pri obsadení viacerých izieb. Túto informáciu uveďte prosím do poznámky ku pobytu.

 • Akciový pobyt Senior za 209

  Akciový pobyt Senior za 209

  Akciový pobyt pre seniorov nad 55 rokov. Využiť môžete liečebné procedúry, plnú penziu formou bufetových stolov a samozrejme vstupy do liečivých minerálnych bazénov. Od mája platí akcia aj v novootvorenom Kúpeľnom hoteli KUBO

 • Wellness pobyt

  Wellness pobyt

  Vyskúšajte jedinečný pobyt Wellness na jednom z najkrajších miest na Slovensku - na Liptove. Relaxujte a ponorte sa do liečivej termálnej minerálnej vody, ktorá už mnohým prinavrátila zdravie. Dbať o svoje zdravie predsa môže byť aj zábava.

 • Prevencia osteoporózy

  Prevencia osteoporózy

  Osteoporóza býva označovaná ako tichý zlodej kostí. Tento pobyt je zameraný na jej prevenciu a podpornú liečbu.

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia