Liečebný pobyt Revital pre post-Covidových pacientov

Prekonali ste Covid-19 a stále trpíte zdravotnými ťažkosťami ? Pripravili sme pre Vás liečebný pobyt Revital, ktorý Vám pomôže s rekonvalescenciou a zmiernením problémov dýchacích ciest a pohybového ústrojenstva. Liečebný program je zostavený odborníkmi, na liečbu zdravotných ťažkostí po prekonaní Covid-19.

Článok o liečbe post-Covidového syndrómu v KÚPEĹOCH LÚČKY

Pobyt je určený ako rekonvalescencia pre klientov, ktorí prekonali COVID-19.

  • Revital pomáha zmierňovať ťažkosti pri ochorení dýchacích ciest a pľúc:
  • Pretrvávajúci dusivý kašeľ, dušnosť aj pri miernej záťaži, bolesti v hrudníku.
  • Revital+ pomáha zmierňovať ťažkosti pri postihnutí pohybového a neurologického ústrojenstva:
  • Bolesti svalov a kĺbov, celkovej svalovej slabosti, slabosti dolných končatín, vystreľujúce bolesti a tŕpnutie končatín, úporné bolesti hlavy.
  • Pomáhajú zmierňovať celkové ťažkosti: - únavový syndróm, poruchy spánku, psychické a kognitívne ťažkosti.

 

Ochorenia dýchacích ciest.
 
Ochorenia pohybového a neurologického ústrojenstva
 

Účinky vybraných procedúr 

OXYGENOTERAPIA – pôsobí na celý organizmus. Zvyšuje psychickú a fyzickú výkonnosť a urýchľuje regeneráciu síl po prekonaní choroby. Posilňuje imunitu, zbavuje tela toxínov, pozitívne ovplyvňuje dýchanie.

INHALÁCIA – je nie len liečbou, ale aj prevenciou. Malé čiastočky vo forme hmloviny sa dostávajú hlboko do pľúc, čo napomáha k rozpúšťaniu hlienov a tým prispieva k zlepšeniu dýchania.

DÝCHACIA GYMNASTIKA – súbor cvičení zameraných na dýchací aparát, prispieva k normalizácii a k zlepšeniu ventilácii pľúc.

MINERÁLNA VAŇA AROMATICKÁ – okrem pozitívnych účinkov minerálov na pokožku a pohybový aparát, pôsobí éterický olej (mäta kučeravá) pri dýchacích problémoch, uvoľňuje hlieny a pomáha znižovať opuch dýchacích ciest a ich priedušnosť.

MINERÁLNY KÚPEĽ PRÍSADOVÝ (prísadová soľ eukalyptus). Okrem pozitívnych účinkov minerálov na pokožku a pohybový aparát , eukalyptus uvoľňuje dýchacie cesty a prináša osvieženie celého tela.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL HERBAL (obsahuje zmes ajurvédskych bylín). Pôsobí proti bolesti chrbta, svalstva.Pri zahriatí zábalu sa postupne uvoľňuje svieža vôňa bylín, ktorá pomáha pri nástupe viróz a pri chronických ochoreniach dýchacích ciest.

BONUS - Pitná kúra z prameňa HGL-3 alebo Valentína zadarmo

Z bezpečnostných dôvodov odporúčame klientom na pobyt nastúpiť najskor 21 dni po prekonani Covid-19.

POBYT REVITAL

 

POBYT REVITAL+