10. 01. 2024

Zdravý víkend na Veľkú Noc

CENNÍK

Cena zahŕňa:

-          ubytovanie  na 3/4 noci vo vybranej kategórii v dvojlôžkovej izbe s možnosťou predlženia pobytu

-          stravovanie formou bufetových stolov, pobyt začína večerou a končí raňajkami

-          konzultáciu s lekárom v cene

-          4 x liečebná procedúra pri pobyte na 3 noci / 5x liečebná procedúra pri pobyte na 4 noci

-          3 x vstup do bazénov pri pobyte na 3 noci podľa výberu, 4 x vstup do bazénov pri pobyte na 4 noci podľa výberu (2 hod. vonkajší bazén/1 hod. vnútorný bazén)

-          1 x vstup do vitálneho sveta na 60 minút za pobyt

-          BONUS: 1x AQUA-VITAL balíček 3,5 hod. za pobyt

Cena pre 1 osobu/pobyt v dvojlôžkovej izbe

 

28.03. 2024 – 1.4.2024

Ubytovacie zariadenie

3 noci

4 noci

Kúpeľný hotel Choč, Kúpeľný hotel KUBO,

Dependance Liptov

324

432

Dependance Adam, Cyril, Diana, Maja,

294

392

 

Procedúry podávané počas pobytu: klasická masáž, hydromasáž (vírivý kúpeľ alebo whirpool), minerálny kúpeľ, perličkový kúpeľ, parafín, soľná jaskyňa. Procedúry sú klientom pridelené na základe voľnej kapacity procedúr. Pobyt začína večerou a končí raňajkami. Nástup na pobyt je v deň príchodu po 14.00 hod., v deň odchodu je potrebné uvoľniť izbu do 10.00 hod.        

PRI ÚHRADE 100% FAKTÚRY DO 29.02.2024 PLATÍ ZĽAVA 7% Z CENY POBYTU.

 BONUSY

- Welcome drink,  kúpeľné víno a župan na izbe

- slávnostné Veľkonočné menu

- Zľavová karta Liptov Region Card zadarmo na vyžiadanie

- Pitná kúra z prameňa HGL-3 alebo Valentína zadarmo

- Pripojenie na internet zadarmo

- kultúrny program – Duchoňovci, divadelné a folklórne vystúpenia, kino, maľovanie veľkonočných vajíčok

 

Máte záujem užiť si pobyt v tom najväčšom pohodlí? Využite možnosť objednať si priestranný apartmán v Kúpeľnom hoteli Choč, Kúpeľnom hoteli KUBO, Dependance Liptov alebo v Dependance Diana  za doplatok 30 € na osobu a noc pobytu.
Chcete si vychutnať nerušený pokoj?
Objednajte si jednolôžkovú izbu v Dependance Adam a Cyril za doplatok 20 € na osobu a noc pobytu, prípadne využite možnosť samostatného ubytovania v dvojlôžkovej izbe s neobsadeným lôžkom vo všetkých ostatných zariadeniach alebo v jednolôžkovej izbe v Dependance Liptov za doplatok 30 € na osobu a noc pobytu.
Zdá sa Vám čas vyhradený na pobyt v bazénoch príliš krátky? Rozšírte svoj vstup do vonkajších bazénov na neobmedzený - za doplatok 15 € na osobu a noc pobytu, alebo ho vymeňte aj za neobmedzený vstup do vonkajších bazénov + sáun za doplatok 20 € na osobu a noc pobytu.

Detské ceny:

Dieťa do 18 mesiacov vrátane – zadarmo, bez nároku na lôžko a stravu, vstup do bazénov podľa pobytu dospelej osoby, s ktorou je dieťa na pobyte

Dieťa od 19 mesiacov do 5 rokov vrátane - 20 € s DPH na noc bez nároku na lôžko, strava a vstup do bazénov podľa pobytu dospelej osoby, s ktorou je dieťa na pobyte.

Dieťa od 6 do 12 rokov vrátane  - liečebný pobyt Junior, 53 € s DPH na noc

 

 

Daň z ubytovania podľa aktuálneho platného VZN (osoba od 12 rokov) nie je zahrnutá v cene a platí sa v deň nástupu na recepcii. Pobyt je oslobodený od DPH. Zľavy nie je možné kombinovať, pre klienta sa uplatňuje najvýhodnejšia zľava. Akýkoľvek nárok na zľavu je potrebné nahlásiť ešte pred platbou, ich spätné uplatnenie nie je možné. Ubytovacie zariadenie môže v individuálnych prípadoch ponúknuť klientovi aj iné ako dohodnuté a potvrdené ubytovanie pri zachovaní jeho štandardu. Bonusy v cene pobytu sa v prípade ich nevyužitia nenahrádzajú žiadnymi dodatočnými službami ani finančnou kompenzáciou. KÚPELE LÚČKY a.s.  si vyhradzujú právo úpravy pobytov a cien.

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia