03. 12. 2023

Pobyt Senior so zľavou 10%

Cena zahŕňa:

-          ubytovanie vo vybranej kategórii

-          plnú penziu formou výberu z menu/ formou bufetových stolov*

*od 2.1.2024

-          vstupnú lekársku prehliadku

-          v priemere 2 liečebné procedúry na noc podľa predpisu kúpeľného lekára na základe momentálneho zdravotného stavu klienta (okrem nedele a sviatkov)

-          1 vstup do bazénov za každú noc podľa výberu (2 hod. vonkajší bazén/1 hod. vnútorný bazén)

-          1 vstup do vitálneho sveta za pobyt / osoba

 

 

Ubytovacie zariadenie

1.11.2023 – 29.2.2024

Kúpeľný hotel Choč, Dependance Liptov, Kúpeľný hotel Kubo

79 €

Po zľave= 71€

Dependance Adam, Cyril, Diana, Maja,

76 €

Po zľave= 68€

 1/2 – cena za jednu osobu/noc v dvojlôžkovej izbe pri obsadení oboch lôžok. 1/1 – cena za osobu/noc pri obsadení izby 1 osobou.

Za každú ďalšiu noc sa pripočítajú adekvátne služby. Pobyt sa začína obedom a končí sa raňajkami. Prihlásiť na pobyt sa môžete od 11.00 hod., ubytovanie je možné od 12.00 hod., v deň odchodu je potrebné uvoľniť izbu do 10.00 hod. Nástup na pobyt je možný v ľubovoľný deň pobyty s nástupom v štvrtok, piatok a sobotu len s minimálnou dĺžkou 5 nocí.

Aj na tento pobyt môžete využiť rekreačný poukaz

BONUSY

- Župan na izbe

- Zľavová karta Liptov Region Card zadarmo na vyžiadanie

- Pitná kúra z prameňa HGL-3 alebo Valentína zadarmo

- Pripojenie na internet zadarmo

- Darček pri oslave narodenín

 

Máte záujem užiť si pobyt v tom najväčšom pohodlí? Využite možnosť objednať si priestranný apartmán v Kúpeľnom hoteli Choč, Kúpeľnom hoteli KUBO, Dependance Liptov alebo v Dependance Diana za doplatok 30 € na osobu a noc pobytu.

Chcete si vychutnať nerušený pokoj? Objednajte si jednolôžkovú izbu v Dependance Adam a Cyril

za doplatok 20 € na osobu a noc pobytu, prípadne využite možnosť samostatného ubytovania v dvojlôžkovej izbe s neobsadeným lôžkom v KH Choč, Dependance Liptov a KH Kubo za doplatok 30 € na osobu a noc pobytu; alebo v Dependance Adam, Cyril, Diana a Maja za doplatok 20 € na osobu a noc pobytu.

Zdá sa Vám čas vyhradený na pobyt v bazénoch príliš krátky? Rozšírte svoj vstup do vonkajších bazénov na neobmedzený len za doplatok 15 € na osobu a noc pobytu, alebo ho vymeňte aj za neobmedzený vstup do vonkajších bazénov + sáun za doplatok 20 € na osobu a noc pobytu.

 

 

Detské ceny:
Dieťa do 18 mesiacov vrátane – zadarmo, bez nároku na lôžko a stravu, vstup do bazénov podľa pobytu dospelej osoby, s ktorou je dieťa na pobyte
Dieťa od 18 mesiacov do 5 rokov vrátane - 20 € s DPH na noc bez nároku na lôžko, strava a vstup do bazénov podľa pobytu dospelej osoby, s ktorou je dieťa na pobyte.
Dieťa od 6 do 12 rokov vrátane  - liečebný pobyt Junior, 53 € s DPH na noc 

 

Daň z ubytovania podľa aktuálneho platného VZN (osoba od 12 rokov) nie je zahrnutá v cene a platí sa v deň nástupu na recepcii. Pobyt je oslobodený od DPH. Zľavy nie je možné kombinovať, pre klienta sa uplatňuje najvýhodnejšia zľava. Akýkoľvek nárok na zľavu je potrebné nahlásiť ešte pred platbou, ich spätné uplatnenie nie je možné. Ubytovacie zariadenie môže v individuálnych prípadoch ponúknuť klientovi aj iné ako dohodnuté a potvrdené ubytovanie pri zachovaní jeho štandardu. Bonusy v cene pobytu sa v prípade ich nevyužitia nenahrádzajú žiadnymi dodatočnými službami ani finančnou kompenzáciou. KÚPELE LÚČKY a.s.  si vyhradzujú právo úpravy pobytov a cien. Ceny sú platné pre samoplatiacich klientov bez sprostredkovateľov.

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia