23. 06. 2021

Novinka MLS laser v KÚPEĽOCH LÚČKY

V KÚPEĽOCH LÚČKY pribudol laser pomáhajúci ľudom po prekonaní Covid-19. Zariadenie dokáže výrazne pomôcť pacientom, ktorí mali komplikovaný priebeh ochorenia Covid-19 ako aj ľudom s takzvaným post-covidovým syndrómom.  Výhodou je, že laser je dostupný i pre pacientov, ktorí prichádzajú ako samoplatcovia.

MLS laseroterapia, je podľa niektorých prelomová liečba. V zahraničí sa veľmi osvedčila pri liečbe covidových, ale aj post-covidových pacientov. Pre zaujímavosť uvediem, že americkí lekári zistili výrazné zlepšenie u pacienta s covidovým zápalom pľúc už po štyroch aplikáciách. Potvrdili to následné  röntgenologické snímky a tiež laboratórne testy. Laseroterapia zlepšila krvný obeh, zásobovanie tkanív kyslíkom a postarala sa o ústup zápalu.  To, že potlačila zápal, znamená, že laseroterapia odvrátila tzv. cytokinovú búrku a eliminovala aj fibrotizáciu pľúcneho tkaniva. Laser u postcovidových pacientov zlepšuje prekrvenie, výrazne zmierňuje bolesti, napomáha vstrebávaniu opuchov a tak urýchľuje regeneráciu tkanív a napomáha navráteniu funkcie poškodeného orgánu. Okrem liečby ochorení súvisiacich s Covidom, je laser účinný aj pri bolestiach kĺbov, svalov, šliach, pri artrózach, zápaloch kĺbov a vyvrtnutiach v kĺboch. No, aj pri bolestiach a ochoreniach chrbtice, svalovom stuhnutí, svalových poraneniach, pomliaždeninách , hematómoch a opuchoch.  Z uvedeného je zrejmé,  že MLS laseroterapia môže poslúžiť na liečbu mnohých ochorení a pooperačných stavov.

Článok

MLS Laser

Procedúra je podávaná po konzultácii s lekárom.

Cena -  12 €

Pre veľký záujem o procedúru prosíme klientov o včasnú rezerváciu. Ďakujeme
za pochopenie.

Viac informácií o novej liečebnej procedúre získate na:

Predaj a časovanie procedúr +421 90 58 25 422   casovanie@kupele-lucky.sk

AKTUÁLNE OPATRENIA 6. 12. 2021

ZDRAVOTNÍCKE ZARIADENIE

 

 

KÚPELE LÚČKY A. S. AKO ZDRAVOTNÍCKE ZARIADENIE A PRÍRODNÉ LIEČEBNÉ KÚPELE ZOSTÁVAJÚ V PREVÁDZKE A POSKYTUJÚ SVOJE SLUŽBY NA ZÁKLADE VÝNIMKY A USMERNENÍ VYHLÁŠKY ÚVZ Č. 253 Z 7.10.2021 § 2, ODST. 2, PÍSMENO A.  

 

Vaša bezpečnosť je na prvom mieste. Vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu na Slovensku sme pristúpili k rozhodnutiu, že každému klientovi nastupujúcemu na kúpeľný pobyt od 23. 11. 2021 budeme akceptovať negatívny AG test len s platnosťou vystavenia v deň nástupu a PCR test s platnosťou 72 hodínOstatných klientov (vrátane zaočkovaných a po prekonaní ochorenia) budeme testovať AG testom na zdravotnom oddelení za poplatok 5 €. Zároveň prosíme klientov na pobyte, aby neopúšťali areál kúpeľov okrem výletov do blízkej prírody. 

 

POVINNÝ RESPIRÁTOR FFP2 V INTERIÉRI,  RÚŠKO V EXTERIERI S VÝNIMKOU

 

ZÁKAZ VSTUPU DO BUDOV KÚPEĽOV PRE NEUBYTOVANÉ OSOBY

 

 

ĎAKUJEME