22. 12. 2022

Nové liečebné procedúry v ponuke

V novom roku 2023 sme pre Vás v KÚPEĽOCH LÚČKY pripravili nové liečebné procedúry. Veríme, že každý z Vás si vyberie tú pravú. 

MINERÁLNY  KÚPEĽ  S OLEJOVO KONOPNOU PRÍSADOU – má pozitívne účinky na ochorenia ako je reumatizmus, bolesti kĺbov a svalov, zároveň uvoľňuje telo a myseľ. Je účinný na kožné ochorenia, ekzémy a lupienku. Okrem toho pomáha pri dýchacích problémoch a pľúcnych chorobách, artritíde, roztrúsenej skleróze, bolesti, nefunkčnosti obličiek a močových ciest, po úrazoch, alebo iba k relaxácii.

MADEROTERAPIA – je veľmi účinná metóda v boji proti celulitíde. Masáž sa vykonáva čisto prírodnými anatomicky tvarovanými drevenými valčekmi s rôznymi typmi výstupov. Maderoterapia sa robí rovnomernými rytmickými pohybmi s cieľom stimulovať prietok lymfy. Týmto sa zároveň aktivuje metabolizmus a organizmus rýchlejšie pracuje a odstraňuje tukové vrstvy ako aj toxíny. Metóda sa používa na boj s celulitídou, vypnutie a tvarovanie pokožky, zbavuje tela nadbytočnej vody, tým zmierňuje opuchy, rozprúdi lymfatický systém, naštartuje metabolizmus.

VITALIZAČNÉ OŠETRENIE TVÁRE -  prípravky kozmetiky GERnetic prinášajú pocit sviežosti a ľahkosti na pokožke, ktorá bude po ošetrení oživená, prejasnená a vypnutá. Veľmi jemná parfumácia zahalí klienta do jemnej vône a umocní pocit hlbokej relaxácie. Ošetrenie je vhodné pre klientov v každom veku ,mužom aj ženám.