01. 06. 2021

KÚPELE LÚČKY - aktuálne informácie

 

Aktualizácia 1. 6. 2021

KÚPELE LÚČKY SÚ OTVORENÉ

 

KÚPELE LÚČKY sú v prevádzke a poskytujú kúpeľné pobyty klientom zdravotných poisťovní aj samoplatiacim klientom na základe odporučenia lekára.

 

PRÍCHOD DO KÚPEĽOV S NEGATÍVNYM TESTOM 

 

Vaše zdravie je pre nás prioritou. Na liečebný pobyt prijímame len klientov s negatívnym PCR alebo antigénovým testom nie starším ako 72 hodín. Výnimka z testovania platí pre ľudí, ktorí sa môžu preukázať potvrdením od lekára, že prekonali v priebehu 180 dní Covid-19 alebo sú 14 dní po druhom očkovaní vakcínou Pfizer, Moderna prípadne viac ako 1 mesiac po 1. dávke očkovania Astra Zeneca. Otestovanie antigénovým testom v kúpeľoch je možné za poplatok 5€. Cudzinci sa preukazujú PCR testom alebo antigénovým testom vykonaným na Slovensku alebo platnou výnimkou. 

 

Deti do 10 rokov sa nemusia testovať. Deti od 11 rokov musia mať so sebou negatívny test nie starší ako 72 hodín. V prípade, že má klient záujem o pretestovanie počas pobytu na vlastnú žiadosť, je cena testovania 5 €.  

 

ZOZNAM ANTIGÉNOVÝCH TESTOVACÍCH MIEST

 

 

Pre neubytovaných hostí je vstup do zariadení kúpeľov zakázaný, výnimka platí pre pomoc s vyložením batožiny na recepciu kúpeľného hotela Choč. V našich zariadeniach sú platné všetky nariadenia a odporúčania Ústredného krízového štábu SR a Úradu verejného zdravotníctva SR.

 

Pre ubytovaných klientov sú na základe návrhu od lekára k dispozícii vonkajšie aj vnútorné bazény v rámci poskytovania liečebných procedúr. Na základe rozhodnutia ÚVZ sú uzatvorené prevádzky: Wellness v Dependance Liptov – sauny, Vitálny svet v AQUA – VITAL Parku, Kaviareň Choč.  Hotelové ubytovanie v zariadení naďalej neposkytujeme.

 

Aktuálne opatrenia týkajúce sa pobytov v KÚPEĽOCH LÚČKY a.s.

 

1. Každý klient je prijatý na pobyt cez vstupnú lekársku prehliadku, kde mu bude zistená cestovateľská anamnéza, zmeraná teplota. Rozpis procedúr odovzdá klientovi zdravotnícky personál.

2. Počet osôb v bazénoch je limitovaný, v prípade plného počtu klientov v bazénoch ich prosíme o trpezlivosť a ochotu absolvovať vstup do bazénov v inom čase.

3. Celodenné stravovanie je zabezpečené v KH Choč v obidvoch jedálňach, klientov obslúži personál kúpeľov.

4. Kúpeľné Bistro (v KH Choč na prízemí) je otvorené pre ubytovaných klientov.

5. Vital Cafe (v priestoroch Balneocentra) je k dispozícii ubytovaným klientom denne, nápoje je možné brať si len so sebou, prípadne využiť vonkajšiu terasu.

6. Upozorňujeme klientov, že celá prevádzka funguje za zvýšených hygienických opatrení, v zariadení je uskutočňovaná pravidelná dezinfekcia izieb a verejných priestorov.

 

ĎAKUJEME

Aktualizácia 26. 5. 2021

 

KÚPELE LÚČKY SÚ OTVORENÉ

KÚPELE LÚČKY sú v prevádzke a poskytujú kúpeľné pobyty klientom zdravotných poisťovní aj samoplatiacim klientom na základe odporučenia lekára. Aktuálne informácie nájdete TU

Od 1.6. 2021 znovu otvárame Kúpeľný hotel KUBO.

AKCIE

First moment akcia na pobyt Letný relax

Využite unikátnu možnosť, ktorá sa neopakuje a objednajte si akciový pobyt na leto len do 15. 6. 2021.

VIAC TU

Liečebný pobyt Jarný relax už od 60 € na osobu a noc

Akciová cena liečebného pobytu len do konca júna.

VIAC TU