01. 06. 2021

KÚPELE LÚČKY - aktuálne informácie

 

Aktualizácia 28. 6. 2021

KÚPELE LÚČKY SÚ OTVORENÉ

 

KÚPELE LÚČKY sú v prevádzke a poskytujú kúpeľné pobyty klientom zdravotných poisťovní aj samoplatiacim klientom na základe odporučenia lekára.

 

PRÍCHOD DO KÚPEĽOV S NEGATÍVNYM TESTOM 

 

Vaše zdravie je pre nás prioritou. Na liečebný pobyt prijímame len klientov s negatívnym PCR testom nie starším ako 72 hodín, alebo antigénovým testom nie starším ako 72 hodín. Výnimka z testovania platí pre ľudí, ktorí sa môžu preukázať potvrdením od lekára, že prekonali v priebehu 180 dní Covid-19 alebo sú 14 dní po druhom očkovaní vakcínou Pfizer, Moderna prípadne viac ako 1 mesiac po 1. dávke očkovania Astra Zeneca, 21 dní po dávke vakcíny Johnson & Johnson. Otestovanie antigénovým testom v kúpeľoch je možné pre klientov za poplatok 5€. Cudzinci so "zelených krajín"sa preukazujú PCR testom alebo antigénovým testom vykonaným na Slovensku alebo platnou výnimkou.  Viac na https://korona.gov.sk/cestovatelsky-semafor/ 

 

Deti do 11 rokov sa nemusia testovať. Deti od 12 rokov musia mať so sebou negatívny test. V prípade, že má klient záujem o pretestovanie počas pobytu na vlastnú žiadosť, je cena testovania 5 €.  

 

ZOZNAM ANTIGÉNOVÝCH TESTOVACÍCH MIEST

 

 

V našich zariadeniach sú platné všetky nariadenia a odporúčania Ústredného krízového štábu SR a Úradu verejného zdravotníctva SR. 

  

ĎAKUJEME

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia