20. 05. 2019

LAST MINUTE pobyt Júnový relax

Ideálny pobyt nie len pre seniorov na 4 noci, obsahujúci plnú penziu, liečebné procedúry, vstupy do bazénov a vitálneho sveta za skvelých 199 € na osobu a pobyt.

Cenník

Cena zahŕňa 199 € na osobu a 4 noci zahŕňa:

- ubytovanie pre 1 osobu na 4 noci vo vybranej kategórii v dvojlôžkovej izbe Kúpeľný hotel KUBO alebo voľné kapacity

- plná penzia, raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere formou výberu z menu

- možnosť lekárskej prehliadky

- 4 liečebné procedúry (okrem nedele a sviatkov)

- 3 x vstup do bazénov za pobyt podľa výberu (2 hod. vonkajší bazén/1 hod. vnútorný bazén)

- 1 x vstup do vitálneho - saunového sveta na 2 hodiny

BONUSY

- 15 % zľava na dokupované procedúry v NOVOM BALNEOCENTRE

- Pitná kúra z prameňa HGL-3 alebo Valentína zadarmo

- Parkovanie zadarmo

- Pripojenie na internet zadarmo

- Zľavová karta Liptov Region Card

Pobyt je možné predĺžiť. Za každú ďalšiu noc sa pripočítajú adekvátne služby. Pobyt sa začína obedom a končí raňajkami. Nástup na pobyt je v deň príchodu po 11.00 hod., v deň odchodu je potrebné uvoľniť izbu do 9.00 hod.

Doplatok za obed a večeru formou bufetu 5 €/osoba/noc

Chcete si vychutnať nerušený pokoj? Objednajte si jednolôžkovú izbu v Dependance Adam, Cyril alebo v Kúpeľnom hoteli KUBO za 15 € na osobu a noc pobytu, prípadne využite možnosť samostatného ubytovania v dvojlôžkovej izbe s neobsadeným lôžkom vo všetkých ostatných zariadeniach alebo v jednolôžkovej izbe v Dependance Liptov za 25 € na osobu a noc pobytu.

Detské ceny: Dieťa do 5 rokov vrátane - 15 eur na noc bez nároku na lôžko, strava a vstup do bazénov podľa pobytu dospelej osoby, s ktorou je dieťa na pobyte. Dieťa od 6 do 12 rokov vrátane - liečebný pobyt Junior, 45 € na noc (plná penzia, 1x liečebná procedúra a 1x vstup do bazénov na noc).

Pri tomto pobyte je možné využiť príspevok zamestnávateľa vo forme rekreačného poukazu

Daň z ubytovania podľa platného VZN 1,00 €/noc (osoba od 14 rokov) nie je zahrnutá v cene a platí sa v deň nástupu na recepcii. Pobyt je oslobodený od DPH. Zľavy nie je možné kombinovať, pre klienta sa uplatňuje najvýhodnejšia zľava. Akýkoľvek nárok na zľavu je potrebné nahlásiť ešte pred platbou, ich spätné uplatnenie nie je možné. Ubytovacie zariadenie môže v individuálnych prípadoch ponúknu klientovi aj iné ako dohodnuté a potvrdené ubytovanie pri zachovaní jeho štandardu. Bonusy v cene pobytu sa v prípade ich nevyužitia nenahrádzajú žiadnymi dodatočnými službami ani finančnou kompenzáciou.

KÚPELE LÚČKY a.s. si vyhradzujú právo úpravy pobytov a cien. Cenník je platný len pre samoplatiacich klientov bez sprostredkovateľov.

 

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia