Dependance Liptov***

Spojovacou chodbou je spojený s kúpeľným hotelom Choč, s budovou Balneoterapie, v ktorej sa podávajú liečebné procedúry a komplexom bazénov - AQUA-VITAL Parkom. Klienti ubytovaní v dependance Liptov majú všetky služby pod jednou strechou.  

V dependance Liptov na nachádzajú nasledujúce typy izieb: Apartmán (súčasťou apartmánu je obývacia izba, spálňa), dvojlôžková izba, možnosť umiestnenia prístelky, rodinná izba

Vybavenie izby: kúpeľňa (sprchovací kút, WC), káblová TV, chladnička, telefón, rádiobudík, trezor, fén, Wi-Fi zadarmo

Služby hotela: výťah, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, soľná jaskyňa, wellness (jacuzzi, ochladzovací bazénik, fínska sauna, infra sauna)

Ubytovanie s domácimi zvieratami nie je zo zdravotných dôvodov možné.

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia

Aktualizácia 15. 10. 2020

KÚPELE LÚČKY SÚ OTVORENÉ

Radi by sme Vás informovali, že KÚPELE LÚČKY poskytujú kúpeľnú liečbu v plnom rozsahu pre klientov zdravotných poisťovní aj samoplatiacich klientov. KÚPELE LÚČKY ako zdravotnícke zariadenie a prírodné liečivé kúpele zostávajú naďalej v prevádzke. Pre neubytovaných hostí je vstup do zariadení kúpeľov zakázaný. V našich zariadeniach sú platné všetky nariadenia a odporúčania Ústredného krízového štábu SR a Úradu verejného zdravotníctva SR.

Pre ubytovaných klientov sú na základe návrhu od lekára k dispozícii vonkajšie aj vnútorné bazény v rámci poskytovania liečebných procedúr. Na základe rozhodnutia ÚVZ sú uzatvorené prevádzky: Kardiofitness, Wellness v Dependance Liptov – sauny, Vitálny svet v AQUA – VITAL Parku, Kaviareň Choč. Klientom, ktorí majú v rámci pobytu vstupy do Vitálneho sveta, budú kompenzované vo forme liečebných procedúr.  Ruší sa hotelové ubytovanie v zariadení, pobyt detí do 12 rokov momentálne nie je možný.

Viac informácií na https://www.kupele-lucky.sk/novinky/kupele-lucky-su-otvorene/