BALNEOCENTRUM

 

V roku 2018 bolo spustené kompletne zrekonštruované BALNEOCENTRUM, ktoré rozšírilo ponuku profesionálnych zdravotníckych služieb v KÚPEĽOCH LÚČKY. Vďaka moderným zdravotníckym postupom a vybaveniu v spojení s termálnou liečivou, minerálnou vodou sa nové Balneocentrum môže zaradiť medzi profesione zdravotnícke pracoviská.  Na prízemí nájdete kanceláriu predaja a časovania procedúr, v ktorej si môžete zakúpiť a načasovať širokú ponuku liečebných procedúr, medzi ktoré zaraďujeme minerálne kúpele, hydromasáže, rašelinové zábaly, elektroliečbu, rašelinové zábaly, individuálny a skupinový telocvik a mnohú daľšie. Počas návštevy BALNEOCENTRA si môžete spríjemniť chvíle v novom Vital Cafe, v ktorom na Vás čaká bohatá ponuka osvieženia a občerstvenia. Do kondície sa môžete dostať vďaka novému modernému Kardiofitness, ktoré nájdete na prvom poschodí.

 

Platnosť poukazov, ktoré boli zakúpené vopred a nebolo ich možné využiť z dôvodu zatvoreného AQUA - VITAL Parku v mesiacoch marec - jún sme predĺžili do 15.12.2021 (okrem poukazov z portálu zlavadna.sk, boomer.sk, slevadne.cz).

 

Od 1.6.2021 je možné objednávať liečebné procedúry v Balneocentre pre verejnosť v režime OTP.

V prípade verejnosti je potrebné sa preukázať negatívnym antigénovým testom, nie starším ako 48 hodín, alebo RT-PCR/ LAMP testom nie starším ako 72 hodín, alebo preukázaním sa o očkovaní, alebo o prekonaní ochorenia Covid-19 do 6 mesiacov.

 

Predaj a časovanie procedúr

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok

7:00 - 15:30

Obedná prestávka 12:00 - 12:30

 

Predaj procedúr na zdravotnom oddelení:  

UT – PI  od 15,30 hod.- 20,00 hod.

SO – NE od 10,00 hod. – 18,00 hod. 

Cenník liečebných procedúr

 

Kardiofitness

V Kardiofitness, ktorá sa nachádza v budove Balneocentra v KÚPEĽOCH LÚČKY nájdete rôzne kardio-stroje ako rotopedy, eliptické trenažéry, bažiace pásy, trenažér veslovania ale aj posilňovacie stroje, ktoré Vám pomôžu precvičiť Vaše svalstvo a dostať Vás do správnej kondície.  

 

Kardiofitness pre verejnosť zatvorené a dostupné len ako indikovaná procedúra.

Otváracie hodiny Kardiofitness

Pondelok - Piatok

12:30 - 15:30

Cenník

Fitness  1 vstup - 4,50 €

Permanentky 10 vstupov - 30,00 €

 

 

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia

 

AKTUÁLNE OPATRENIA 

AKTUALIZOVANÉ 11. 10. 2021

 

 KÚPELE LÚČKY PRIJÍMAJÚ KLIENTOV NA POBYT V REŽIME OTP

 

O – očkovaní ( 14 dní po druhom očkovaní vakcínou Pfizer, Moderna, Sputnik, Astra Zeneca alebo 21 dní po dávke vakcíny Johnson & Johnson ).
T – testovaní ( negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín. )
P - prekonané ochorenie Covid-19 do 180 dní.
 
Otestovanie antigénovým testom v kúpeľoch je možné pre klientov za poplatok 5 €. Cudzinci sa preukazujú PCR testom alebo antigénovým testom vykonaným na Slovensku alebo platnou výnimkou.  Viac na https://korona.gov.sk/cestovanie-do-sr/

V prípade, že má klient záujem o pretestovanie počas pobytu na vlastnú žiadosť, cena testovania je 5 €.
   

 

ZOZNAM ANTIGÉNOVÝCH TESTOVACÍCH MIEST

 

Aktuálne opatrenia

Povinný respirátor FFP2 v interiéri

Prevádzky otvorené len pre ubytovaných klientov: AQUA-VITAL Park, Wellness v Dependance Liptov,  Soľná jaskyňa,  Kardiofitness, Kino, Kaviareň Choč

Zákaz vstupu do budov kúpeľov pre neubytované osoby

Kúpele neprijímajú klientov na hotelové ubytovanie 

V našich zariadeniach sú platné všetky nariadenia a odporúčania Úradu verejného zdravotníctva SR pre prírodné liečebné kúpele. 

 

 

ĎAKUJEME