BALNEOCENTRUM

 

V roku 2018 bolo spustené kompletne zrekonštruované BALNEOCENTRUM, ktoré rozšírilo ponuku profesionálnych zdravotníckych služieb v KÚPEĽOCH LÚČKY. Vďaka moderným zdravotníckym postupom a vybaveniu v spojení s termálnou liečivou, minerálnou vodou sa nové Balneocentrum môže zaradiť medzi profesionálne zdravotnícke pracoviská.  Na prízemí nájdete kanceláriu predaja a časovania procedúr, v ktorej si môžete zakúpiť a načasovať širokú ponuku liečebných procedúr, medzi ktoré zaraďujeme minerálne kúpele, hydromasáže, rašelinové zábaly, elektroliečbu, rašelinové zábaly, individuálny a skupinový telocvik a mnohú daľšie. Počas návštevy BALNEOCENTRA si môžete spríjemniť chvíle v novom Vital Cafe, v ktorom na Vás čaká bohatá ponuka osvieženia a občerstvenia. Do kondície sa môžete dostať vďaka novému modernému Kardiofitness, ktoré nájdete na prvom poschodí.

 

 

Predaj a časovanie procedúr

Pondelok - Štvrtok      07:15 - 15:15

Piatok      9:00 - 15:15

Obedná prestávka 12:00 - 12:30

 

Predaj procedúr na zdravotnom oddelení:  

UT – PI  od 15,30 hod.- 20,00 hod.

SO – NE od 10,00 hod. – 18,00 hod. 

 

Cenník liečebných procedúr 2024

 

V KÚPEĽOCH LÚČKY pribudol laser pomáhajúci ľudom po prekonaní Covid-19. Zariadenie dokáže výrazne pomôcť pacientom, ktorí mali komplikovaný priebeh ochorenia Covid-19 ako aj ľudom s takzvaným post-covidovým syndrómom.  Výhodou je, že laser je dostupný i pre pacientov, ktorí prichádzajú ako samoplatcovia.

Článok

Nová nadštandardná procedúraBankovanie - 25,00 €

Nová procedúra- Indická masáž hlavy-  25,00€

MLS Laser

Procedúra je podávaná po konzultácii s lekárom.

Cena -  15 €

Pre veľký záujem o procedúru prosíme klientov o včasnú rezerváciu. Ďakujeme
za pochopenie.

 

 

Kardiofitness

V Kardiofitness, ktorá sa nachádza v budove Balneocentra v KÚPEĽOCH LÚČKY nájdete rôzne kardio-stroje ako rotopedy, eliptické trenažéry, bažiace pásy, trenažér veslovania ale aj posilňovacie stroje, ktoré Vám pomôžu precvičiť Vaše svalstvo a dostať Vás do správnej kondície.  

 

Otváracie hodiny Kardiofitness

Pondelok - Piatok

12:30 - 17:30

Cenník

Fitness  1 vstup - 4,50 €

Permanentky 10 vstupov - 30,00 €

 

 

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia