AQUA - VITAL PARK

Otváracie hodiny AQUA - VITAL Parku 

Otváracia doba  od 31.5.2017   
    Vonkajšie bazény          Vitálny svet         Vnútorné bazény     
 Pondelok - Piatok 12.00 - 21.00 12.00 - 21.00  15.00 - 21.00 
 Sobota, Nedeľa, Sviatok      10.00 - 21.00 12.00 - 21.00  12.00 - 21.00 

 

Informujeme Vás o údržbe vonkajších a vnútorných bazénov v AQUA-VITAL Parku. Údržba vonkajších bazénov a Vitálneho sveta bude prebiehať od 16.10. do 18.10.2017. Údržba vnútorného bazéna bude prebiehať od 24.10. do 26.10. 2017. V týchto dňoch budú bazény zatvorené. Ďakujeme za pochopenie. 

Súčasťou AQUA-VITAL Parku je vonkajší rekreačný bazén s čírou vodou a teplotou 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami ako sú vzduchové lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody. Vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C ponúka relax a uvoľnenie.

K dispozícii je aj  delený vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 °C a 35 °C.

V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie, ktoré klienti môžu využiť v čase, keď nie sú v bazéne - obrovské šachy, volejbalové ihrisko, detská trampolína, detské hojdačky, detské preliezky.

S bazénmi je priamo spojený vitálny (saunový) svet, ktorý sa svojim interiérom snaží o dosiahnutie harmónie a spolu s modernými technológiami je predpokladom na príjemne uvoľnenie a oddych. Priaznivé účinky sáun sú známe už od nepamäti. Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a vylučovanie škodlivých látok, otvára póry, zlepšuje prekrvenie, zároveň pôsobí upokojujúco a relaxačne. Súčasťou vitálneho sveta sú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď.

Vo vitálnom svete sa používajú prírodné silice,  ktoré svojimi účinkami v spojení inhalácie a saunovania detoxikujú organizmus, posilňujú jeho prirodzenú obranyschopnosť a účinne chránia pred chorobami z prechladnutia. Použité silice uvoľňujú psychické napätie a stres.
Dňa 22. mája 2015 sme slávnostne otvorili nový vonkajší Vitálny svet, ktorý doplnil ponuku celoročne otvoreného AQUA-VITAL Parku. Pre našich hostí sme pripravili novú fínsku saunu, v ktorej môže relaxovať v sede až 16 ľudí a skvelé osvieženie poskytne aj nový ochladzovací bazén. Pre tých, ktorí vyhľadávajú radšej oddych vo vode máme novú Jacuzzu pod holým nebom

Súčasťou je Snack bar so širokou ponukou jedál a nápojov systém a la carte a banketka pre uzavreté spoločnosti.

Otváracie hodiny Snack Baru:

Denne 12.00 - 20.00 hod.

Cenník AQUA - VITAL Parku

Zľavy v AQUA - VITAL Parku

 

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia