AQUA - VITAL PARK

Vonkajšie bazény a Vitálny svet v AQUA-VITAL Parku sú otvorené aj pre verejnosť.

Vnútorný minerálny bazén je v prevádzke len pre ubytovaných klientov.

 

Aktuálna kapacita stredísk je upravená podľa nariadenia Úradu verejného zdravotníctva. V prípade vstupu verejnosti je potrebné sa preukázať negatívnym antigénovým testom, nie starším ako 24 hodín, alebo RT-PCR/ LAMP testom nie starším ako 48 hodín, alebo preukázaním potvrdenia o očkovaní, 14 dní po druhom očkovaní vakcínou Pfizer, Moderna, Sputnik prípadne viac ako 1 mesiac po 1. dávke očkovania Astra Zeneca, alebo potvrdením o prekonaní ochorenia Covid-19 do 6 mesiacov. Deti do 11 rokov sa nemusia testovať. Pri deťoch od 12 do 14 rokov sa nevyžaduje test pokiaľ sú v sprievode zaočkovaného rodiča alebo rodiča s negatívnym testom, deti od 15 rokov musia mať so sebou negatívny test. Antigénový test pre klientov, ktorí si zakúpia vstup do bazéna, je možné za poplatok 5 € urobiť aj na zdravotnom oddelní v Kúpeľnom hoteli Choč. Klienti si najprv zakúpia vstupenku do bazéna a so zakúpenou vstupenkou pôjdu na zdravotné oddelenie, kde sa otestujú za poplatok 5 €. S negatívnym testom a zakúpenou vstupenkou je možné navštíviť bazény.

 

Otváracie hodiny od 4. 9. 2021

        Vonkajšie bazény              Vitálny svet           Vnútorný bazén     
Pondelok - Nedela 10.00 hod. - 21.00 hod. 12.00 hod. - 21.00 hod. 15.00 hod. - 20.00 hod. 

 

 

Platnosť poukazov do AQUA-VITAL Parku ktoré boli zakúpené vopred a nebolo ich možné využiť z dôvodu obmedzenia poskytovania procedúr a služieb pre verejnosť sme predĺžili do 15.12.2021 (okrem poukazov z portálu zlavadna.sk, boomer.sk, slevadne.cz). Zakúpené alebo darované poukazy do AVP, ktorých platnosť bola predĺžená do 15.12.2021  je možné využiť do konca júna a od septembra do decembra 2021.

 


Posledný vstup do vnútorného bazéna na 1 hodinu je možný do 18:45. Klientov prosíme opustiť vnútorný bazén do 19:45, teda 15 minút pred koncom otváracích hodín pracoviska. Deti do 14 rokov majú povolený vstup do vitálneho sveta denne od 12.00 do 16.00 a vstup do vnútorného bazéna len v sobotu, nedeľu a sviatky. Vstup detí do 14 rokov ubytovaných v kúpeľoch do vnútorného bazéna je denne od 12.00 do 16.00. Ďakujeme za pochopenie.

 

CENNÍK AQUA-VITAL PARK

Cenník AQUA-VITAL Parku je platný pre zakúpenie vstupov priamo na pokladni pri vstupe – v deň ich využitia.

Zľavy s Liptov Region Card 

Súčasťou AQUA-VITAL Parku je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 - 33 ° C s rôznymi atrakciami ako sú vzduchová lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody. Vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 - 38 ° C ponúka relax a uvoľnenie.

K dispozícii je tiež vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 ° C a 35 ° C.

V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie, ktoré klienti môžu využiť v čase, keď sa pohybujú mimo bazén - volejbalové ihrisko, detské hojdačky, detské preliezačky.

S bazénmi je priamo spojený Vitálny (saunový) svet, ktorý sa svojím interiérom snaží o dosiahnutie harmónie a v spojení s modernými technológiami je predpokladom pre príjemné uvoľnenie a oddych. Priaznivé účinky sauny sú známe už od nepamäti. Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a tým vylučovanie škodlivých látok, otvára póry, zlepšuje prekrvenie, zároveň pôsobí zkľudňujúco a relaxačne. Súčasťou vitálneho sveta sú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha - dážď.

Vo vitálnym svete sa používajú prírodné silice, ktoré svojimi účinkami v spojení inhalácie sa saunovaním detoxikujú organizmus, posilňujú jeho prirodzenú obranyschopnosť a účinne chránia pred chorobami z prechladnutia. Použité silice uvoľňujú psychické napätie a stres.

V roku 2015 kúpele otvorili nový vonkajší Vitálny svet, ktorý doplnil ponuku celoročne otvoreného AQUA-VITAL Parku. Pre hostí pripravili novú fínsku saunu, v ktorej môže relaxovať v sede až 16 ľudí a skvelé osvieženie poskytne aj nový ochladzovací bazén. Pre tých, ktorí vyhľadávajú radšej odpočinok vo vode je k dispozícii nová jacuzzi pod holým nebom.

Súčasťou je Fresh bar so širokou ponukou jedál a nápojov (systém a la carte) a banketka pre uzavretú spoločnosť.

 

OTVÁRACIE HODINY FRESH BAR

PO - NE - 11.00 - 19.00

 

 

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia