AQUA - VITAL PARK

Otváracia doba 

 

        Vonkajšie bazény              Vitálny svet      Vnútorný bazén     
Pondelok-Piatok 12.00 hod. -21,00 hod.
12.00 hod. - 21,00 hod
15.00 hod. - 20.00 hod.
Sobota, Nedeľa, Sviatok 12.00 hod. - 21,00 hod. 12.00 hod. -  21,00 hod. 15.00 hod. - 20.00 hod.

 

Posledný vstup do vnútorného bazéna na 1 hodinu je možný do 18:45. Klientov prosíme opustiť vnútorný aj vonkajší bazén 15 minút pred koncom otváracích hodín pracoviska. Deti do 14 rokov majú povolený vstup do vitálneho sveta denne od 12.00 do 16.00. Vstup detí do 14 rokov do vnútorného bazéna je denne od 15.00. Ďakujeme za pochopenie.

CENNÍK AQUA-VITAL PARK

 

Cenník AQUA-VITAL Parku je platný pre zakúpenie vstupov priamo na pokladni pri vstupe – v deň ich využitia.

Zakúpené permanentky platia do konca aktuálneho roka, v ktorom boli zakúpené. 

Zľavy s Liptov Region Card 

Súčasťou AQUA-VITAL Parku je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 - 33 ° C s rôznymi atrakciami ako sú vzduchová lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody. Vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 - 38 ° C ponúka relax a uvoľnenie.

K dispozícii je tiež vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 ° C a 35 ° C.

V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie, ktoré klienti môžu využiť v čase, keď sa pohybujú mimo bazén - volejbalové ihrisko, detské hojdačky, detské preliezačky.

S bazénmi je priamo spojený Vitálny (saunový) svet, ktorý sa svojím interiérom snaží o dosiahnutie harmónie a v spojení s modernými technológiami je predpokladom pre príjemné uvoľnenie a oddych. Priaznivé účinky sauny sú známe už od nepamäti. Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a tým vylučovanie škodlivých látok, otvára póry, zlepšuje prekrvenie, zároveň pôsobí zkľudňujúco a relaxačne. Súčasťou vitálneho sveta sú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha - dážď.

Vo vitálnym svete sa používajú prírodné silice, ktoré svojimi účinkami v spojení inhalácie so saunovaním detoxikujú organizmus, posilňujú jeho prirodzenú obranyschopnosť a účinne chránia pred chorobami z prechladnutia. Použité silice uvoľňujú psychické napätie a stres.

V roku 2015 kúpele otvorili nový vonkajší Vitálny svet, ktorý doplnil ponuku celoročne otvoreného AQUA-VITAL Parku. Pre hostí pripravili novú fínsku saunu, v ktorej môže relaxovať v sede až 16 ľudí a skvelé osvieženie poskytne aj nový ochladzovací bazén. Pre tých, ktorí vyhľadávajú radšej odpočinok vo vode je k dispozícii nová jacuzzi pod holým nebom.

Súčasťou je Fresh bar so širokou ponukou jedál a nápojov (systém a la carte) a banketka pre uzavretú spoločnosť.

 

 

Rezervácia

Vyberte si pobyt podľa Vašich predstáv - nezáväzná rezervácia