29. 07. 2019

NOVINKA Podpora liečby dýchacích ciest v KÚPEĽOCH LÚČKY

V KÚPEĽOCH LÚČKY pripravujeme NOVINKU v rámci podpory liečby dýchacích ciest. V septembri 2019 pribudne v Kúpeľnom hoteli Choč 9 dvojlôžkových izieb, ktoré sú špeciálne prispôsobené pre pacientov liečiacich sa na dýchacie ústrojenstvo. Na izbách samozrejme nenájdete žiadne koberce, ktoré zadržiavajú prach a nečistoty.

Izby sú zaujímavé svojou veľkosťou, priestrannosťou a dizajnom ladeným v modernom duchu. Pre ľudí, ktorí majú problémy s alergiami a dýchacími cestami sú izby vhodné, pretože stavebným materiálom stien a stropov sú sadrokartónové dosky, ktoré pohlcujú vlhkosť. Tým pádom je v miestnosti prirodzene upravovaná vlhkosť a minimálna pravdepodobnosť vzniku plesní.

Tieto izby sú vhodné pre pacientov aj z dôvodu použitia núteného vetrania (rekuperácie), ktorá zabezpečí neustály prísun čerstvého vzduchu do izieb, pričom vzduch prechádza cez filtre a tak je pozbavený rôznych alergénov a prachových častíc. Pacienti nemajú potrebu otvárať okná a zároveň dýchajú čistý čerstvý vzduch, ako v zime tak aj v lete.

Termín spustenia izieb do prevádzky počas septembra je možné telefonicky overiť na obchodnom oddelení. Kontakty TU.