Novinky

 • Novinky26. 04. 2022Nová recepcia v Kúpeľnom hoteli Choč

  Na podnet Vedúcej obchodného oddelenia a marketingu sme pre Vás modernizovali recepciu v kúpeľnom hoteli Choč. Veríme, že nové moderné vybavenie recepcie Vám pomôže s rýchlym a komfortným vybavením Vašich prianí.

 • Novinky25. 04. 2022Nové informačné tabule v kúpeľnom parku

  Boli ste si už naživo pozrieť nové informačné tabule v kúpeľnom parku? Nachádzajú sa len kúsok od Chodníka umelcov a môžete sa vďaka nim dozvedieť množstvo zaujímavých informácií... U nás sa sa nudiť nebudete :)

   

 • AKCIE10. 03. 2022Liečebný pobyt Relax+

  Užite si liečebný pobyt Relax pod dohľadom zdravotníkov počas leta.

KÚPELE LÚČKY a.s. sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko "na dosah ruky". Klienti sa radi vracajú, či už kvôli príjemnej rodinnej atmosfére, kvalifikovanému  personálu, odbornej liečbe s dlhoročnou tradíciou, liečivej minerálnej vode a tiež čistému vzduchu presýtenému vôňou ihličnatých lesov. Liečivá voda, ktorá už mnohým klientom prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby, choroby z povolania, osteoporóza.

Poskytovaním kvalitných služieb sa kúpele dostali do povedomia mnohým klientom, ktorí vyskúšali ich ponuku a opätovne sa tam s radosťou vracajú, pretože kúpele sa držia hesla: „Najlepšia reklama je spokojný klient“.