• AKCIA - znížené doplatky za služby v skupine A a v skupine B!

  AKCIA! 40% na pobyty v skupine A! 10% na pobyty v skupine B! 

  Príďte na pobyt cez zdravotnú poisťovnu do Kúepľov Lúčky. Čaká vás príjemné prostredie horskej doliny, kvalitné procedúry a príjemné liečivé bazény aj v zime a to až 5x za týždeň!

  Znížená cena platí od 2.1.2024 - 29.2.2024.

  KONTAKTUJTE NÁS: +42144 43 75 657, liecba@kupele-lucky.sk

  Viac
 • Veľkonočný pobyt

  Pre tých, ktorí chcú stráviť Veľkonočné sviatky mimo svojich domovov, pripravili kúpele Veľkonočný pobyt. V termíne Od 1. 4. 2021 do 5. 4. 2021 majú klienti v rámci pobytu zabezpečené ubytovanie, stravovanie formou bufetových stolov, liečebné procedúry, vstupy do bazénov ako aj špeciálne veľkonočné menu. 

  Viac
 • Predĺženie zľavy 10% na Liečebný pobyt Senior!

  Máte nad 60 rokov a chcete stráviť príjemné chvíle v čistom horskom prostredí s čerstvým vzduchom a výbornými službami? Príďte do Kúpeľov Lúčky za zvýhodnenú cenu!

  Viac
 • Letný RELAX

  Potrebujete poriadny RELAX? U nás vám na to dávame garanciu! Užite si dni plné oddychu s procedúrami a neobmedzeným vstupom do bazénov. Ako bonus vstup do vitálneho sveta!

   

  Viac
 • Liečebný pobyt Relax

  Užite si liečebný pobyt Relax s množstvom procedúr za mimoriadne výhodnú cenu. Už od 80 € za osobu a noc s dĺžkou minimálne 4 noci.

   

   

  Viac
 • Ski Wellness pobyt

  Unikátne spojenie zábavy na svahu a relaxu v liečivej vode. 

  Viac
 • Pobyty cez zdravotnú poisťovňu

  Tu sa dozviete ako sa dostať do KÚPEĽOV LÚČKY na liečbu cez zdravotnú poisťovňu. Nájdete tu liečebné indikácie ktoré liečime a informácie o druhoch pobytov.

  Viac

Novinky

 • AKCIE21. 02. 2024Jedinečné zľavy na liečebný pobyt KLASIK -10% a AQUA-VITAL -15%

  Predĺžte si Veľkú noc a využite skvelé zľavy na pobyty. Zrelaxujte v minerálnej vode počas neobmedzeného kúpania sa v bazénoch počas pobytu AQUA-VITAL -15% alebo si  užite  príjemné procedúry počas pobytu KLASIK -10%.

 • Novinky03. 01. 2024Zdravý víkend na Veľkú noc

  Pre tých, ktorí chcú stráviť Veľkonočné sviatky mimo svojich domovov, pripravili kúpele Veľkonočný pobyt vhodný na regeneráciu organizmu. Vyhnete sa oblievačke a starosť o sviatočnú hostinu nechajte na nás. Využiť môžete aj zaujímavú zľavu

 • AKCIE01. 01. 2024AKCIA - znížené doplatky za služby v skupine A a v skupine B!

  AKCIA! 40% na pobyty v skupine A! 10% na pobyty v skupine B! 

  Príďte na pobyt cez zdravotnú poisťovnu do Kúepľov Lúčky. Čaká vás príjemné prostredie horskej doliny, kvalitné procedúry a príjemné liečivé bazény aj v zime a to až 5x za týždeň!

  Znížená cena platí od 2.1.2024 - 29.2.2024.

  KONTAKTUJTE NÁS: +42144 43 75 657, liecba@kupele-lucky.sk

 • Novinky16. 11. 2023AQUA-VITAL pobyt s 10% zľavou

  Využite skvelú zľavu na obľúbený pobyt Aqua-Vital s bazénovým svetom, procedúrami a vitálnym svetom.
  Viac informácií a cenník
 • AKCIE09. 11. 2023Ski-wellness pobyt

  Čo robiť v chladnom počasí? Zohrejte sa u nás počas skvelého Ski-wellness pobytu s polpenziou, procedúrami a neobmezdným vstupom do bazénov. Navyše máte vstup do Vitálneho sveta za každú noc a to všetko za len za 68€/os.noc.

 • Novinky01. 10. 2023Pobyt 1+1 ZADARMO

  Užite si pobyt v našich kúpeľoch a oddýchnite si počas zimných dní. V liečivej vode termálnych prameňov Lúčky pookrejete a navrátia sa Vám stratené sily. Okolitá …

KÚPELE LÚČKY a.s. sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko "na dosah ruky". Klienti sa radi vracajú, či už kvôli príjemnej rodinnej atmosfére, kvalifikovanému  personálu, odbornej liečbe s dlhoročnou tradíciou, liečivej minerálnej vode a tiež čistému vzduchu presýtenému vôňou ihličnatých lesov. Liečivá voda, ktorá už mnohým klientom prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby, choroby z povolania, osteoporóza.

Poskytovaním kvalitných služieb sa kúpele dostali do povedomia mnohým klientom, ktorí vyskúšali ich ponuku a opätovne sa tam s radosťou vracajú, pretože kúpele sa držia hesla: „Najlepšia reklama je spokojný klient“.