Novinky

 • Novinky01. 06. 2021KÚPELE LÚČKY - aktuálne informácie

  Radi by sme Vás informovali, že KÚPELE LÚČKY poskytujú kúpeľnú liečbu v plnom rozsahu pre klientov zdravotných poisťovní aj samoplatcov.

 • Novinky28. 05. 2021Od 1.6. 2021 ponúkame liečebné procedúry aj pre verejnosť

  Od 1.6. 2021 ponúkame liečebné procedúry v Balneocentre, Soľnú jaskyňu a Kardiofitness aj pre verejnosť. V prípade záujmu je potrebné sa preukázať negatívnym antigénovým testom, nie starším ako 24 hodín, alebo RT-PCR/ LAMP testom nie starším ako 72 hodín, alebo preukázaním sa o očkovaní, alebo o prekonaní ochorenia Covid-19 do 6 mesiacov.

   

 • Novinky11. 05. 2021Kúpeľný hotel KUBO otvárame 1.6. 2021

  Od 1.6. 2021 pre Vás znovu otvárame obľúbený Kúpeľný hotel KUBO. Nájdete v ňom dvojlôžkové ale aj rodinné izby a tešiť sa môžete na výhodné ceny pobytov.

 • AKCIE06. 05. 2021First Moment akcia Letný Relax

  Vychutnajte si leto so skvelou First moment akciou na Liečebný pobyt Letný relax. Využite unikátnu možnosť ktorá sa neopakuje a objednajte si pobyt na leto len do 15. 6. 2021. Pozor kapacita obmedzená.

 • AKCIE21. 04. 2021Liečebný pobyt Jarný relax

  Od 1.6.2021 aj v Kúpeľnom hoteli KUBO. Užite si liečebný pobyt pod dohľadom zdravotníkov od mája do júna za mimoriadne výhodnú cenu. Už od 60 € za osobu a noc s dĺžkou minimálne 4 noci len do konca júna.

 • Novinky11. 03. 2021NOVINKA Liečba post-Covidových pacientov už aj cez zdravotnú poisťovňu.

  Ak máte pretrvávajúce ťažkosti po prekonaní ochorenia Covid-19, môžete požiadať o kúpeľnú liečbu cez zdravotnú poisťovňu na základe návrhu lekára v indikačnej skupine A.

KÚPELE LÚČKY a.s. sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko "na dosah ruky". Klienti sa radi vracajú, či už kvôli príjemnej rodinnej atmosfére, kvalifikovanému  personálu, odbornej liečbe s dlhoročnou tradíciou, liečivej minerálnej vode a tiež čistému vzduchu presýtenému vôňou ihličnatých lesov. Liečivá voda, ktorá už mnohým klientom prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby, choroby z povolania, osteoporóza.

Poskytovaním kvalitných služieb sa kúpele dostali do povedomia mnohým klientom, ktorí vyskúšali ich ponuku a opätovne sa tam s radosťou vracajú, pretože kúpele sa držia hesla: „Najlepšia reklama je spokojný klient“.

Aktualizácia 26. 5. 2021

 

KÚPELE LÚČKY SÚ OTVORENÉ

KÚPELE LÚČKY sú v prevádzke a poskytujú kúpeľné pobyty klientom zdravotných poisťovní aj samoplatiacim klientom na základe odporučenia lekára. Aktuálne informácie nájdete TU

Od 1.6. 2021 znovu otvárame Kúpeľný hotel KUBO.

AKCIE

First moment akcia na pobyt Letný relax

Využite unikátnu možnosť, ktorá sa neopakuje a objednajte si akciový pobyt na leto len do 15. 6. 2021.

VIAC TU

Liečebný pobyt Jarný relax už od 60 € na osobu a noc

Akciová cena liečebného pobytu len do konca júna.

VIAC TU